Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 270 - STRESZCZENIE [7.12]

04.12.2020 13:04
Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 270. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie lekarz Esmy jest zaskoczony szybkim postępem choroby. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 270 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 269. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 270: Streszczenie epizodu

Streszczenie 270. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Lekarz Esmy jest zaskoczony szybkim postępem choroby. Garip zamierza zasięgnąć opinii na temat stanu jej zdrowia u znajomego profesora. Natomiast Faruk przeprasza matkę za swoje zachowanie. Garip stara się umilić Esmie czas spędzany w Stambule, podczas gdy mieszkańcy rezydencji próbują dojść do siebie po ostatnich wydarzeniach.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 270: Gdzie i kiedy oglądać?

270. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek, 7 grudnia 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.     

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl