Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 292 - STRESZCZENIE [13.01]

11.01.2021 15:42
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 292. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma nie może dojść do siebie po śmierci ukochanego. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 292 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 292. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 292: Streszczenie epizodu

Streszczenie 292. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Esma traci kontakt z rzeczywistością po śmierci ukochanego. Rodzina Boranów z przerażeniem obserwuje sułtankę pogrążającą się we własnym świecie. Gunes uświadamia Ademowi, że dzięki niemu Garip spotkał się po latach ze swoją młodzieńczą miłością. Natomiast Sureyya czuwa przy Esmie. Adem i Gunes chcą adoptować małą dziewczynkę.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 292: Gdzie i kiedy oglądać?

292. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę, 13 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Onet.pl