Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 293 - STRESZCZENIE [14.01]

12.01.2021 14:50
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 293. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem i Gunes dowiadują się, że nie mogą adoptować dziecka. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 293 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 293. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 293: Streszczenie epizodu

Streszczenie 293. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

W rezydencji pojawia się Siren. Domownicy chcą się jej pozbyć, a Esma wpada w szał. Natomiast Adem i Gunes dowiadują się, że brak ślubu jest przeszkodą do adopcji dziecka. Sułtanka trafia do szpitala. Mert oraz Dilara chcą pomóc Sureyyi, która jest wyczerpana opieką nad teściową.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 293: Gdzie i kiedy oglądać?

293. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek, 14 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Onet.pl