Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 294 - STRESZCZENIE [15.01]

13.01.2021 14:33
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 294. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem i Gunes chcą wziąć ślub. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 294 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 294. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 294: Streszczenie epizodu

Streszczenie 294. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Adem i Gunes zamierzają wziąć ślub w urzędzie. Z pomocą przychodzą Fikret i Ipek. Nurgul czuwa przy łóżku Esmy. Mert i Dilara są zachwyceni piosenką Sureyyi. Gunes ma wiele obaw w związku z adopcją dziecka.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 294: Gdzie i kiedy oglądać?

294. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek, 15 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Onet.pl