Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 296 - STRESZCZENIE [19.01]

15.01.2021 15:58
Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 296. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Boranowie martwią się stanem Esmy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 296 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 296. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 296: Streszczenie epizodu

Streszczenie 296. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Do domu Gunes i Adema przychodzą urzędnicy, żeby przeprowadzić wywiad przed przyznaniem im opieki nad dzieckiem. Natomiast Sułtanka zachowuje się jak młoda dziewczyna. Sureyya prosi Nurgul, żeby kontrolowała, jakie leki przyjmuje Esma. Domownicy postanawiają dostosować się do świata Esmy i wejść w role, jakie im przypisała.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 296: Gdzie i kiedy oglądać?

296. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek, 19 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Teleman.pl