Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 297 - STRESZCZENIE [20.01]

18.01.2021 15:20
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 297. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma nie rozpoznaje siebie w lustrze. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 297 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 297. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 297: Streszczenie epizodu

Streszczenie 297. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Boranów pociesza, że Esma wygląda na szczęśliwą i postanawiają stać się częścią jej wymyślonego świata. Ipek proponuje Sureyyi, że będzie jej menadżerką. Esma znajduje lusterko. Wpada w histerię, widząc w nim twarz starej kobiety. W restauracji Faruka odbywa się przyjęcie dla nowożeńców. Gunes przeżywa pierwszą wizytę przybranej córeczki.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 297: Gdzie i kiedy oglądać?

297. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę, 20 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Teleman.pl