Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 298 - STRESZCZENIE [21.01]

19.01.2021 14:45
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 298. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie rodzina musi się pogodzić z kolejną szokującą wiadomością. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 298 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 298. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 298: Streszczenie epizodu

Streszczenie 298. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sude nieśmiało zapoznaje się z Ademem i Gunes. Natomiast Boranowie jedzą wraz z Esmą śniadanie w oranżerii. Wzruszona Sureyya rozmawia z teściową jak matka z córką. Wkrótce rodzina musi się zmierzyć z kolejną szokującą wiadomością.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 298: Gdzie i kiedy oglądać?

298. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek, 21 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Teleman.pl