Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 299 - STRESZCZENIE [22.01]

20.01.2021 14:45
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 299. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie mija siedem lat od ostatnich wydarzeń. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 299 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 299. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 299: Streszczenie epizodu

Streszczenie 299. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Boranowie cierpią po śmierci sułtanki i wspierają się wzajemnie podczas przeżywania żałoby. Postanawiają nadal mieszkać razem w rezydencji. Mija siedem lat. Dom tętni życiem. W życiu mieszkańców domu zachodzą liczne zmiany.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 299: Gdzie i kiedy oglądać?

299. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek, 22 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl