Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 300 - STRESZCZENIE [25.01]

21.01.2021 15:06
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 300. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem i Gunes muszą stawić czoła wyzwaniom wychowawczym. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 300 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 300. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 300: Streszczenie epizodu

Streszczenie 300. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Nastoletnia Sude pobiera lekcje muzyki u byłej żony Adema. Akif i Senem robią sporo zamieszania podczas koncertu utalentowanego muzycznie syna. Adem i Gunes muszą stawić czoła wyzwaniom wychowawczym - Umut dokucza Sude. Nurgul, Mustafa, Nazif i Gulistan pracują w kuchni i wspominają Esmę, której duch wciąż unosi się w rezydencji. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 300: Gdzie i kiedy oglądać?

300. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek, 25 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl