Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 301 - STRESZCZENIE FINAŁU [26.01]

22.01.2021 14:56
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 301. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. To już ostatni odcinek serialu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 301 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 301. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 301: Streszczenie epizodu

Streszczenie 301. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Nadchodzi dzień czterdziestych urodzin Sureyyi, ale wydaje się, że nikt z domowników o tym nie pamięta. Emir dostaje się na studia do prestiżowej szkoły w Londynie. Natomiast Sureyya odwiedza grób sułtanki, a gdy wraca do rezydencji, czeka tam na nią przyjęcie-niespodzianka. I tak kończy się piękna opowieść o sile rodziny.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 301: Gdzie i kiedy oglądać?

301. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek, 26 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Teleman.pl