Zamknij

Naya Rivera uznana za zaginioną. Gwiazda "Glee" miała wypaść z łódki

09.07.2020 10:06
Naya Rivera zaginęła
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Naya Rivera to aktorka doskonale znana z roli w popularnym serialu "Glee". Amerykańska aktorka została uznana za zaginioną po tym, jak znaleziono dryfującą łódkę z czteroletnim synem Rivery. Trwają poszukiwania zaginionej.

Naya Rivera to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, która największą popularność zyskała dzięki roli w doskonale przyjętym na całym świecie serialu "Glee". Produkcja z 2009 roku okazał się hitem, bił rekordy oglądalności i został otrzymany nagrodami, zdobył między innymi cztery Złote Globy. Co ciekawe, producenci postawili na młodych, nie do końca znanych aktorów, którzy doskonale się sprawdzili. Jedną z gwiazd była Naya, która na swoim koncie ma także epizody w "CSI: Miami" i "Słonecznym patrolu". Piękna aktorka dwukrotnie znalazła się w rankingu "100 najgorętszych kobiet" magazynu Maxim.

Fani Rivery są zszokowani. Popularna amerykańska aktorka została bowiem uznana za zaginioną. Niewinna z pozoru wycieczka z 4-letnim synem prawdopodobnie zakończyła się tragedią. Malec został znaleziony w dryfującej łódce, po aktorce nie pozostał jednak żaden ślad. Rozpoczęto zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, w które zaangażowano zarówno ludzi, jak i specjalistyczne maszyny.

Lea Michele oskarżona o znęcanie się. Aktorka "Glee" ujawniła kulisy pracy na planie

Naya Rivera zaginęła. Gwiazda "Glee" mogła wypaść z łódki

Według medialnych doniesień Naya Rivera została uznana za zaginioną i prawdopodobnie wypadła z łódki, na której przebywała z 4-letnim synem. Jak poinformował szeryf hrabstwa Ventura Eric Buschow, zaginięcie zostało zgłoszone w środę 8 lipca. Aktorka miała wypożyczyć łódkę i wypłynąć z synem na jezioro, niestety malec został odnaleziony sam. Samochód Rivery pozostał w tym samym miejscu, stąd podejrzenie, że gwiazda mogła wypaść i utonąć. 

Do akcji poszukiwawczej zostali zaangażowani nurkowie, helikopter oraz drony. Do tej pory nie udało się niestety odnaleźć żadnego śladu po gwieździe "Glee". Sam serial wydaje się pechowy, bowiem to nie pierwsza tragedia związana z jego obsadą. Cory Monteith w 2013 roku przedawkował narkotyki i zmarł, Mark Salling popełnił samobójstwo po tym, jak został oskarżony za posiadanie dziecięcej pornografii. Miejmy nadzieję, że Naya Rivera odnajdzie się cała i zdrowa.