Zamknij

Naya Rivera nie żyje. Wyłowiono zwłoki gwiazdy

13.07.2020 20:14
Naya Rivera nie żyje
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Naya Rivera nie żyje. Odnaleziono zwłoki aktorki znanej między innymi z serialu "Glee". Uznana została za zaginioną po tym, jak wybrała się z czteroletnim synem, by popływać łódką. Niestety, jej ciało wyłowiono z jeziora.

Naya Rivera nie żyje. Wyłowiono zwłoki znanej aktorki

Naya Rivera to aktorka, którą doskonale znają wielbiciele niezwykle popularnego serialu "Glee". Amerykańska gwiazda miała na swoim koncie także rolę między innymi w "Słonecznym patrolu" i "CSI: Miami". Niestety, jej aktorska kariera została tragicznie przerwana. 9 lipca pojawiła się informacja o zaginięciu Rivery. Wybrała się, by popływać łódką z czteroletnim synem. Chłopiec został znaleziony w dryfującej łódce samotnie.

Rozpoczęto zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, zaangażowano specjalistyczne służby i nowoczesny sprzęt. Najbardziej prawdopodobną teorią było oczywiście utonięcie aktorki, nie pozostał po niej bowiem żaden ślad, a jej samochód stał w tym samym miejscu, gdzie go zostawiła. Niestety, najtragiczniejsza teoria miała okazać się prawdą.

 Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Jest ostatnie nagranie z monitoringu [WIDEO]

Naya Rivera utonęła. Znaleziono zwłoki aktorki

Według informacji amerykańskiego portalu TMZ.com Naya Rivera nie żyje. Jej ciało miało zostać odnalezione i wyłowione z jeziora Piru po kilkudniowych poszukiwaniach. Policjanci z hrabstwa Ventura poinformowała, że odnaleziono w wodzie ciało kobiety. Portal zapewnia, że tragicznie zmarłą osobą jest właśnie Naya Rivera. Oficjalna informacja ma zostać ogłoszona podczas konferencji prasowej.

Piru to jezioro o powierzchni ponad 500 hektarów. Przedstawiciel biura szeryfa podkreślał, że tern nie ułatwiał służbom poszukiwań.

- Jest tam mnóstwo drzew i roślin, przez które musimy się przebić. (...) Jeśli ciało zaplątało się w coś pod wodą, może nigdy się nie wyłonić - oceniał.