Zamknij

Naya Rivera: ujawniono akt zgonu. Nowe szczegóły śmierci gwiazdy

31.07.2020 12:31
Naya Rivera
fot. Instagram/Naya Rivera/screen

Naya Rivera, aktorka znana m.in. z serialu "Glee" utonęła w jeziorze Piru podczas wyprawy z kilkuletnim synkiem. Jej ciało odnaleziono kilka dni później, a teraz opublikowany został szczegółowy akt zgonu.

Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru 8 lipca 2020 podczas wyprawy z kilkuletnim synkiem. Chłopiec został odnaleziony w dryfującej łodzi. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania aktorki "Glee", ale ostatecznie po dwóch dniach poszukiwań odnaleziono jej ciało. Kilka dni temu gwiazda spoczęła na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Hollywood Hills, a teraz opublikowano jej akt zgonu, który ujawnia nowe szczegóły dotyczące przykrego zdarzenia.

Naya Rivera: opublikowano akt zgonu gwiazdy

Zgodnie z ustaleniami specjalistów, Rivera nie była pod wpływem alkoholu czy innych substancji odurzających, a śmierć spowodowana była nieszczęśliwym wypadkiem. Ma to ostatecznie zadać kłam teoriom, jakoby aktorka próbowała popełnić samobójstwo. Gwiazda ratowała syna, którego posadziła w łodzi, ale jej samej zabrakło sił, by ujść z życiem.

Ustalono, że przyczyną śmierci było utopienie, a śmierć nastąpiła w ciągu kilku minut.

Mimo tych ustaleń, dla niektórych fanów śmierć Rivery będzie tajemnicą - szczególnie dla tych, którzy wierzą w tzw. klątwę "Glee". Rzadko bowiem zdarza się, że tak wiele osób związanych z jakąś produkcją ginie w dość nietypowych okolicznościach. A w przypadku "Glee" to trzecia osoba z obsady - oprócz trzech innych z realizacji.

RadioZET.pl/AS