Zamknij

Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Jest ostatnie nagranie z monitoringu [WIDEO]

10.07.2020 11:23
Naya Rivera
fot. Youtube screen

Naya Rivera, gwiazda serialu "Glee", wciąż jest uznana za zaginioną. Trwają poszukiwania aktorki, która pływała łódką po jeziorze Piru. Policja opublikowała nagranie z monitoringu z przystani.

Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Do internetu trafiło ostatnie nagranie z monitoringu. Sprawą tajemniczego zaginięcia gwiazdy serialu "Glee" żyje cały świat. Przypominamy, że Rivera wypłynęła łódką z czteroletnim synem z przystani na jeziorze Piru. Kilka godzin później w łodzi znaleziono jedynie dziecko. Teraz policja opublikowała nagranie z przystani, na którym widać, jak aktorka wypływa na głęboką wodę.

Zobacz także: Naya Rivera uznana za zaginioną. Gwiazda "Glee" miała wypaść z łódki 

Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Jest ostatnie nagranie z monitoringu [WIDEO]

Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru w środę, 8 lipca 2020 roku. Wypłynęła wraz z czteroletnim synem. Kilka godzin później chłopca znaleźli inni żeglarze, nie było przy nim matki. Chłopiec wyznał policji, że wskoczyli z mamą do wody, by trochę popływać. Dziecko miało na sobie kamizelkę ratunkową, Naya swojej nie założyła. 4-latek zeznał, że wrócił na łódź, ale nie wie, co się stało z jego matką.

Obecnie Naya Rivera jest poszukiwana. Trwają prace nurków, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, szukają pod wodą. Policja przekazała amerykańskim mediom, że 33-letnia aktorka prawdopodobnie nie żyje. Na razie nie jest to jednak oficjalna informacja. 

Amerykańskie służby opublikowały nagranie z monitoringu z przystani. Widać, jak aktorka wysiada z samochodu z synkiem, po czym oboje udają się w stronę motorówki. Poniżej można zobaczyć udostępniony film.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl