Zamknij

Netflix: „Cowboy Bebop“: aktorska wersja kultowego anime z pierwszym teaserem pełnym akcji [WIDEO]

19.10.2021 15:18
Cowboy Bebop - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Cowboy Bebop” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji oryginalnych Netflixa w 2021 roku. Aktorska wersja słynnego serialu anime pojawi się na platformie już w listopadzie. W związku z tym otrzymaliśmy pierwszy, rozpędzony teaser. Co mówi nam o serialu?

Cowboy Bebop”, czyli aktorska wersja słynnego serialu anime, to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji oryginalnych platformy streamingowej Netflix. Nowa wersja japońskiego serialu, który zawojował umysłami odbiorców pod koniec XX wieku, zapowiada się na dzieło zaskakujące i nietuzinkowe, jeśli oceniać po rozpędzonym i niezwykle intrygująco ogrywającym przestrzeń ekranową teaserze, który właśnie ujrzał światło dzienne.

„Cowboy Bebop” – zobacz rozpędzony teaser

Najnowszy materiał promocyjny serialu przedstawia się następująco:

Nowy materiał wideo zaskakuje nie tylko szybkim tempem akcji oraz dynamiczną relacją bohaterów, co przede wszystkim zadoskonałym zabiegiem formalnym – bohaterowie dosłownie bawią się tym, co dzieje się na ekranie, traktując linię rozdzielającą poszczególne sekwencje, jak wrotami do innego świata, co robi piorunujące wrażenie na widzu. Jeśli sam serial wykorzysta podobne zabiegi, jesteśmy w dobrych rękach.

„Cowboy Bebop” – twórcy i obsada

Christopher Yost, najlepiej znany z pracy przy filmach „Thor: Mroczny Świat” i „Thor: Ragnarok” oraz głośnego serialu platformy Disney+ „The Mandalorian” jest pomysłodawcą oraz głównym scenarzystą serialu. Aktorski „Cowboy Bebop” powstaje także pod okiem twórcy oryginalnego serialu, Shinchiro Watanabego, który jest producentem i konsultantem nowej produkcji. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i akorki jak: John Cho, Mustafa Shakir, Daniela Pineda, Alex Hassell czy Elena Satine.

„Cowboy Bebop” – kiedy premiera? 

„10 nowych sesji”„Cowboya Bebopa”, jak głosi powyższy teaser wpadnie na platformę streamingową Netflix już w piątek 19 listopada. Warto przypomnieć, że miesiące wcześniej – w czwartek, 21 października, na Netflix wpadnie też cały oryginalny serial anime „Cowboy Bebop”.

Czytaj także:  Seriale Netflixa, na które czekamy najbardziej. Najważniejsze premiery 2021/2022 [ZDJĘCIA, DATY]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube