Zamknij

Netflix: Gwiazdor "Squid Game" wystąpi w nowym "Domu z papieru". W kogo się wcieli?

01.12.2021 08:42
Squid Game - Hae-soo Park - kadr z serialu Netflix
fot. Album Online/East News

Netflix pracuje nad koreańską wersją "Domu z papieru", w której wystąpi gwiazdor serialu "Squid Game" - Hae-soo Park. Którego z bohaterów zagra?

Hae-soo Park znany z hitu Netflix "Squid Game" wystąpi również w nowej wersji "Domu z papieru". Aktor będzie wcielał się w jednego z głównych bohaterów koreańskiej odsłony hiszpańskiego hitu platformy streamingowej.

"Dom z papieru": gwiazdor "Squid Game" w obsadzie koreańskiej wersji serialu

"Squid Game" i "Dom z papieru" to bez wątpienia dwa najbardziej rozpoznawalne seriale platformy Netflix ostatnich kilku lat. Nic więc dziwnego, że serwis nie zamierza rezygnować z żadnego z tych tytułów. Mało tego, w pewien sposób planuje je ze sobą powiązać.

Jak donosi Deadline, Hae-soo Park dołączył do obsady koreańskiej wersji "Domu z papieru", której powstanie zapowiedziano już jakiś czas temu - w 2020 roku. Aktor, który w dystopicznej produkcji Dong-hyuk Hwanga wcielał się w dwulicowego Sang-woo Cho, w nowej odsłonie historii skoku na bank zagra Berlina. W oryginale odtwórcą Andrésa de Fonollosy - urokliwego złodzieja i głównodowodzącego podczas próby obrabowania Banku Hiszpanii, był Pedro Alonso.

Angaż Parka to pierwsza informacja dotycząca obsady koreańskiej wersji "Domu z papieru". Wciąż nie wiadomo, którzy aktorzy zagrają pozostałych członków gangu pod wodzą Profesora. Oryginalny hiszpański serial dobiegnie niebawem końca, więc szefowie Netflix szukają sposobów, jak przedłużyć życie jednego ze swoich hitów. Czy koreańska odsłona "Domu z papieru" odniesie taki sam sukces jak oryginał? Dowiemy się za jakiś czas. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi na Netflix.

"Dom z papieru" sezon 5 część 2 - kiedy premiera?

Wiadomo jednak kiedy zobaczymy finał "Domu z papieru". Druga część 5. sezonu serialu trafi na platformę Netflix już 3 grudnia 2021 roku. W serialu stworzonym przez Alexa Pinę wystąpili Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Alba Flores, Aníbal Cortes, Paco Tous – Agustín Ramos, Jaime Lorente, Darko Peric, Roberto Garcia Ruiz, Itziar Ituño, Esther Acebo, Rodrigo De la Serna, Hovik Keuchkerian, Luka Peroš, Najwa Nimri, Enrique Arce oraz Román Mario de la Rosa. 

RadioZET.pl/Deadline/Netflix