Zamknij

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź 2. sezonu "Locke & Key". Jest też data premiery [WIDEO]

14.09.2021 19:26
Netflix pokazał pierwszą zapowiedź 2. sezonu "Locke & Key". Jest też data premiery [WIDEO]
fot. AMANDA MATLOVICH/NETFLIX

"Locke & Key" to popularny serial Netflixa, który już wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Kiedy premiera 2. sezonu i co tym razem czeka głównych bohaterów? Zobaczcie pierwszą zapowiedź wideo.

2. sezon  "Locke & Key" z pierwszym teaserem. Netflix pokazał zapowiedź kontynuacji głośnego serialu fantasy (i quasi horroru), zdradzając przy tym dokładną datę premiery. Fani powinni być zachwyceni, gdyż produkcja zadebiutuje tuż przed tegorocznym Halloween.

"Locke & Key 2": zapowiedź kontynuacji serialu Netflixa [WIDEO]

Pierwszy teaser 2. sezonu "Locke & Key" prezentuje się następująco:

Serial opowiada historię trójki rodzeństwa Locke'ów, którzy po tragicznej śmierci ojca przenoszą się wraz z matką do jego rodzinnej posiadłości. Szybko się jednak okazuje, że miejsce to skrywa wiele mrocznych tajemnic. W nadchodzącym sezonie zobaczymy pokłosie wydarzeń z poprzednika i przekonamy się, jak bohaterowie poradzą sobie z rolą Strażników Kluczy, gdy stawka będzie znacznie większa niż dotychczas.

"Locke & Key 2": kiedy premiera na Netflix?

Fani serialu mogą odetchnąć z ulgą. Zapowiedź 2. sezonu ujawniła również dokładną datę premiery, która odbędzie się już wkrótce. "Locke & Key" powróci bowiem z nowymi odcinkami już 22 października 2021 roku.

W rolach głównych występują Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Laysla De Oliveira, Thomas Mitchell Barnet, Griffin Gluck oraz Coby Bird.

RadioZET.pl/Netflix