Zamknij

Netflix: „Misfit” - niskobudżetowy „High School Musical” nawiązuje do polskiego hitu [WIDEO]

23.09.2021 15:14
Misfit: The Series - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Misfit” to najnowszy serial Netflixa, nawiązujący bezpośrednio do polskiej produkcji „Jestem M. Misfit”. O co chodzi w nowej produkcji giganta VOD? Kiedy premiera?

„Misfit” to nowy serial platformy streamingowej Netflix. Holenderski serial to adaptacja filmu o tym samym tytule z 2017 roku. Co warte podkreślenia – filmu, który został później zrealizowany na prawach licencji przez Polaków („Jestem M. Misfit”) oraz Niemców („Misfit”). Widać jednak wciąż istnieje popyt na pstrokate, przerysowane i pełne pustych nawiązań internetowych produkcje, gdyż idąc za sukcesem filmów, Netflix zdecydował się wyprodukować serial bezpośrednio nawiązujący do filmowej serii.

„Misfit” opowiada o szkole, w której rządzą prawa grupek – każda osoba należy do jakiejś subkultury. Teraz jednak dyrektorka chce wprowadzić mundurki, aby ukrócić ekspresję każdego z uczniów. Ci w ramach buntu postanawiają stworzyć szkolny musical, dzięki któremu wyrażą swój sprzeciw i będę mogli jak najlepiej wyrazić siebie. „Misfit” z krótkiego opisu przypomina więc niskobudżetową wersję serii „High School Musical”, tylko z jeszcze większą dawką lukru i nawiązań do ery Instagrama. W sieci zawitał właśnie zwiastun seralu.

„Mifit” – zwiastun 

Serial reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Misfit” – twórcy i obsada

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Eliyha Altena, Simone Giel, Georgina Verbaan, Jill Schirnhofer, Noah de Nooij oraz Djamila.

„Misfit” – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na 16 października.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/YouTube/materiały prasowe Netflix