Zamknij

"Stranger Things 4": Netflix zaprezentował zapowiedź i tytuły odcinków serialu. Kiedy premiera?

08.11.2021 07:52
Stranger Things - Millie Bobby Brown, Sadie Sink - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/Everett Collection/East News

Platforma Netflix podzieliła się kolejnym teaserem 4. sezonu serialu "Stranger Things". Co mówią na temat fabuły? Kiedy nowe odcinki trafią do sieci?

6 listopada 2021 roku odbył się Dzień "Stranger Things". Z tej okazji przedstawiciele platformy Netflix postanowili zaprezentować kolejny teaser 4. sezonu swojego flagowego serialu. Co zdradza na temat fabuły nadchodzących odcinków?

"Stranger Things 4": nowy teaser serialu Netflix

Fani serialu "Stranger Things" czekają na nowe odcinki od ponad dwóch lat. Premiera została przesunięta na dalszy termin z powodu pandemii koronawirusa, więc zanim zobaczymy 4. sezon produkcji Netflix, przyjdzie nam uzbroić się w cierpliwość na kilka przyszłych miesięcy.

Oczekiwania osłodzi jednak najnowszy teaser "Stranger Things", w którym nie tylko powracają ukochani bohaterowie, ale również klimat lat 80., niepokojąca atmosfera oraz sugestie, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym sezonie serialu.

Nowy teaser zatytułowany "Witajcie w Kalifornii" jest ilustracją listu pisanego przez Eleven do Mike'a. Pod koniec 3. sezonu grupka dzieciaków z miasteczka Hawkins została na siłę rozdzielona. Pozbawiona przybranego ojca dziewczynka trafiła pod skrzydła Joyce Byers  i wraz z jej dwoma synami - Willem i Jonathanem przeprowadziła się na drugi koniec Stanów Zjednoczonych.

Rozłąka z sennym miasteczkiem w stanie Maine, skrywającym straszliwe tajemnice nie przeszkodzi jednak Drugiej Stronie na ponowną ingerencję z życie głównych bohaterów. W 4. sezonie "Stranger Things" pojawi się też powrót szeryfa Hoppera, który w wyniku wydarzeń z finału poprzedniej serii trafił na Syberię. Zwiastun sugeruje, że El przyjedzie do Hawkins podczas ferii wiosennych, co oznacza, że cała paczka ponownie się spotka, by stawić czoła kolejnej niezwykłej przygodzie.

"Stranger Things 4": tytuły odcinków serialu Netflix

Na nowym teaserze się jednak nie kończy. Netflix podzielił się również drugim materiałem wideo, w którym możemy poznać tytuły odcinków.

Fani na ich podstawie zapewne ukują teorie dotyczące fabuły 4. sezonu "Stranger Things". Tytuły są jednak jak zwykle bardzo wieloznaczne, więc ciężko wyłonić z nich konkretne informacje. Jedynym pewnikiem jest, że nadchodzący sezon "Stranger Things" będzie składał się z 9 odcinków.

Oto lista epizodów 4. sezonu "Stranger Things":

  1. "Klub ognia piekielnego"
  2. "Klątwa Vecny"
  3. "Potwór i superbohaterka"
  4. "Drogi Billy"
  5. "Projekt Nina"
  6. "W głąb"
  7. "Masakra w laboratorium"
  8. "Tata"
  9. "Na gapę"

Powyższa zapowiedź zdradza również, że akcja nowych odcinków dzieje się wiosną 1986 roku.

"Stranger Things 4": kiedy premiera serialu Netflix?

Na razie przedstawiciele platformy nie podali konkretnej daty premiery nowych odcinków "Stranger Things". Wiemy, że trafią na Netflix latem 2022 roku. W 4. sezonie powrócą gwiazdy serialu: Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Cary Elwes, Jake Busey i Maya Thurman-Hawke.

RadioZET.pl/Netflix