Zamknij

"Zbuntowani" od Netflixa w pierwszej zapowiedzi. Jak prezentuje się remake telenoweli? [WIDEO]

27.09.2021 10:49
"Zbuntowani" od Netflixa w pierwszej zapowiedzi. Jak prezentuje się remake telenoweli? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Zbuntowani" powracają. Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź nowej wersji słynnej telenoweli "Rebelde". Czy dorówna poprzednikom? Zobaczcie teaser.

"Zbuntowani" to już klasyka, na której wychowało się całe pokolenie. Nawet jeśli ktoś nie jest miłośnikiem telenoweli (co w pełni rozumiemy), z pewnością słyszał o "Rebelde" i zespole RBD, który zyskał sławę dzięki meksykańskiej wersji produkcji. Teraz Netflix postanowił spróbować swoich sił i zaprezentować nam własną interpretację tej historii. Jaki to przyniosło skutek? 

"Zbuntowani": pierwsza zapowiedź telenoweli Netflixa [TEASER]

Gwoli ścisłości - netflixowi "Zbuntowani" nie są remakiem meksykańskiej telenoweli z Anahi i Dulce Marią w rolach głównych, a oryginalnej - argentyńskiej. Serial klasycznie przedstawi nam rozśpiewane perypetie uczniów elitarnej szkoły Elite Way School i ich osobiste dramaty.

W zamieszczonej przez Netflixa zapowiedzi możemy przyjrzeć się głównym bohaterom, a także usłyszeć ich wykonanie słynnej piosenki, będącej znakiem rozpoznawczym serii: "Y soy Rebelde". Jak im poszło?

Głosy są podzielone. Część fanów nie jest zachwycona powstaniem nowej wersji, zarzucając Netflixowi wtórność i przewidując nieuchronną porażkę. Inni porównują zapowiedź do innego hitu platformy -  "Szkoły dla elity", aczkolwiek w tym przypadku nie jesteśmy pewni, czy miał być to komplement, czy obelga. Znaleźli się jednak tacy, którzy prezentują pozytywne nastawienie i już odliczają dni do premiery.

"Zbuntowani": kiedy premiera na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery nowych "Zbuntowanych". Wiemy jedynie, że produkcja trafi do biblioteki Netflixa w 2022 roku. W rolach głównych wystąpią: Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente oraz Giovanna Grigio.

RadioZET.pl/Netflix