Zamknij

Co najchętniej oglądali Polacy w styczniu na Netflixie? [TYTUŁY]

03.02.2021 15:40
Bridgertonowie
fot. Liam Daniel/Netflix

Netflix jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform streamingowych. W styczniu 2021 roku pojawiło się wiele głośnych nowości. Co najchętniej oglądali Polacy? Mamy listę z ubiegłego miesiąca.

Netflix: co najchętniej oglądali Polacy w styczniu 2021 na platformie. Przede wszystkim nowości. W zestawieniu znajdziemy "Bridgertonów",  serial pobił absolutny rekord popularności na platformie, do tego francuskiego "Lupina" czy polski film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Jakie jeszcze tytuły cieszyły się w Polsce popularnością na Netflixie w styczniu 2021 roku? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Bridgertonowie" najpopularniejszym serialem w historii Netflixa. Pobili absolutny rekord

Netflix: co najchętniej oglądali Polacy w styczniu 2021 na platformie?

Netflix opublikował w ostatnich miesiącach kilka dużych hitów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników w styczniu 2021 roku. Na podium znalazł się serial "Bridgertonowie" - przypominamy, że produkcja niedawno pobiła rekord na platformie, jeśli chodzi o wyświetlenia serialu na platformie w ciągu 28 dni od premiery. Produkcja trafiła na Netflix pod koniec 2020 roku. 

"Bridgertonom" po piętach deptał "Lupin" - czyli francuski serial, który skradł serca widzów. Co więcej, produkcja doczeka się kontynuacji, bo Netflix potwierdził, że jeszcze w 2021 roku opublikuje drugi sezon. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Wiadomo, że popularność "Lupina" wcale nie słabnie, bo serial wciąż znajduje się w rankingu 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix.

Podium zamykają kultowi "Wikingowie". Warto wspomnieć, że to jedna z tych produkcji, która została zakończona. Jednak dla fanów mamy dobrą wiadomość - Netflix szykuje spin-off "Wikingów". Ogłoszono już nawet obsadę. Na datę premiery przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać.

Netflix: 10 produkcji najchętniej oglądanych w Polsce w styczniu 2021 roku

Poniżej można znaleźć pełną listę produkcji, które cieszyły się popularnością na Netflixie w Polsce w styczniu 2021 roku.

  1. "Bridgertonowie"
  2. "Lupin"
  3. "Wikingowie"
  4. "Psi patrol"
  5. "Przeznaczenie: Saga Winx"
  6. "Chilling Adventures of Sabrina"
  7. "Służby specjalne"
  8. "Gambit królowej"
  9. "W strefie wojny"
  10. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

Zobacz także:  "Lupin", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon [DATA]

RadioZET.pl/Spidersweb.pl/Telemagazyn.pl