Zamknij

Netflix dla dorosłych. W tych serialach nie brakuje pikantnych scen i wulgaryzmów [TOP 5]

Roksana Orlicka
25.05.2020 15:05
Netflix seriale dla dorosłych TOP5
fot. YouTube/Hache screen

Netflix jest platformą streamingową z bogatą ofertą. Znajdziemy tam filmy, seriale i programy rozrywkowe. Na Netflixie można też wyszukać seriale przeznaczone dla starszych widzów. Poniżej zdradzamy, które warto zobaczyć.

Netflix dla dorosłych. W wybranych przez nas serialach nie brakuje pikantnych scen i wulgaryzmów. Trzeba przyznać, że widzowie przyzwyczaili się do przemocy na ekranie, a także erotycznych scen. Nikogo nie dziwią już także wszechobecne wulgaryzmy. Do tego ogromną popularnością cieszą się horrory. Obecnie mało co nas szokuje, a niektórzy wręcz uwielbiają brutalne kino. 

Na Netflixie można znaleźć seriale, które nie są przeznaczone dla młodego widza. Co więcej, zawsze w opisie serialu znajduje się informacja dotycząca tego, czy dana produkcja zawiera mocne sceny i podpowiedź, dla której grupy wiekowej jest odpowiednia. Poniżej można znaleźć listę seriali Netflixa dla dorosłych widzów.

Zobacz także: Siły kosmiczne: pojawiła się oficjalna zapowiedź serialu Netflixa z gwiazdorską obsadą 

Netflix dla dorosłych. Te seriale nie są przeznaczone dla młodych widzów [TOP5]

Na Netflixie można znaleźć wiele seriali dla całej rodziny. Poniższe jednak się do nich nie zaliczają. Poruszają trudne tematy, są przepełnione przemocą i wulgaryzmami, a do tego są niezwykle mroczne. W zestawieniu znalazły się głównie amerykańskie seriale, ale także jeden hiszpański. Co warto obejrzeć na Netflixie, jeśli szuka się mocnych wrażeń? Zdradzamy poniżej.

  • Ozark (USA), 3 sezony

Serial "Ozark" nie jest przeznaczony dla młodych widzów. Główny bohater, Marty, jest doradcą finansowym z Chicago. Mężczyzna musi znaleźć sposób na uratowanie swojej rodziny, gdy pojawiają się problemy w pracy. Marty musi spłacić dług, a jego najbliżsi są w niebezpieczeństwie. Serial ma niesamowity klimat - jest mroczny, momentami brutalny, ale także oparty na budowaniu napięcia.

Zobacz zwiastun serialu "Ozark":

  • House of Cards (USA), 6 sezonów

Serialem "House of Cards" emocjonowali się niemal wszyscy. Wielu widzów z wypiekami na twarzy śledziło losy Franka Underwooda. Serial jest przepełniony przemocą i odsłania mroczną stronę polityki. Zarazem pokazuje, do czego są zdolni ludzie, dla których władza jest najwyższym celem. Bohaterowie nie są idealizowani, wręcz przeciwnie - ukazuje się ich jako ludzi bezwzględnych, bez kręgosłupa moralnego.

Zobacz zwiastun serialu "House of Cards":

  • Nawiedzony dom na wzgórzu (USA), 1 sezon

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to odcinkowy horror, który można znaleźć na Netflixie. Przedstawia on historię rodziny mieszkającej w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Bohaterowie są już dorośli, jednak za sprawą tajemniczego samobójstwa siostry muszą wrócić pamięcią do dawnych wydarzeń.

Zobacz zwiastun serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu":

  • Ty (USA), 2 sezony

Serial "Ty" jest bardzo popularny wśród nastolatków. Jednak jego treść nie jest odpowiednia dla dzieci. Przedstawia on historię chłopaka, który zakochuje się w początkującej pisarce. Za pomocą internetu zbiera prywatne informacje na jej temat. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Miłość szybko zamienia się w obsesję i prowadzi do tragedii.Zobacz zwiastun serialu "Ty":

  • Hache (Hiszpania), 1 sezon

Hiszpańskie seriale cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Co ciekawe, ta historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada on historię prostytutki, która zaczyna pracę w Barcelonie. Kobieta wspina się na szczyt hierarchii mafijnej i zostaje szefową. Duża część akcji rozgrywa się w klubie nocnym. 

Zobacz zwiastun serialu "Hache":

Zobacz także: Canal Plus z własnym serwisem. Seriale "Żmijowisko" i "Belfer" można obejrzeć za darmo 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/RO