Zamknij

Netflix doda nowy serial, w którym to widz zadecyduje o kolejności odcinków

21.09.2021 15:23
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix zapowiada nowy serial o tytule "Jigsaw", w którym to widzowie zadecydują, w jakiej kolejności chcą oglądać nowe odcinki. O czym będzie on opowiadał, kto w nim wystąpi i kiedy premiera? Podajemy szczegóły.

Netflix doda nowy serial "Jigsaw", w którym to widz zadecyduje o kolejności odcinków. O czym dokładnie będzie opowiadała produkcja, kogo zobaczymy w serialu i na kiedy przewidziano premierę? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Netflix za darmo w wybranych krajach! Na czym polega promocja?

Netflix doda nowy serial "Jigsaw", w którym to widz zadecyduje o kolejności odcinków

Netflix jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, mogącą pochwalić się wieloma produkcjami oryginalnymi. Nowy serial "Jigsaw" będzie wyjątkowy, bo Netflix postanowił oddać widzom możliwość decydowania o kolejności oglądania odcinków.

Na ten moment wiadomo, że serial "Jigsaw" będzie się składał z ośmiu epizodów. Produkcja przedstawi historię napadu - widzowie otrzymają zatem serial pełen intryg, przedstawiony w dwóch czasach - 24 lata przed napadem oraz rok po wydarzeniu. Netflix już teraz zapowiada, że to widz wybierze, w jakiej kolejności będzie oglądał odcinki. Na ten moment nie zdradzono jednak, jak dokładnie będzie to wyglądać.

Jak podają wirtualnemedia.pl - "Jigsaw" ma być luźno inspirowany historią, która miała miejsce na Manhattanie podczas huraganu Sandy, gdy zaginęły obligacje warte 70 mld dolarów. W produkcji wystąpią:

  • Giancarlo Esposito
  • Paz Vega
  • Rufus Sewell
  • Tati Gabrielle
  • Peter Mark Kendall
  • Rosaline Elbay
  • Jai Courtney
  • Niousha Noor

"Jigsaw": kiedy premiera na Netflix? [DATA PREMIERY]

Netflix na ten moment nie wyznaczył daty premiery serialu "Jigsaw". Wiadomo jednak, że rozpoczęły się już pierwsze prace na planie.

Zobacz także:  Netflix zapowiada komedię romantyczną z gwiazdami "Gry o tron" i "Pamiętników wampirów"

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl