Zamknij

Netflix i David Lynch we wspólnym projekcie? Twórca "Twin Peaks" zrealizuje serial dla platformy!

30.11.2020 12:50
Wisteria - David Lynch stworzy serial dla Netflix?
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Netflix i David Lynch połączą siły, by dać światu drugie "Miasteczko Twin Peaks"? Wiele na to wskazuje. W sieci pojawiły się informacje o "Wisteria" - serialu, który słynny reżyser ma stworzyć na Netflixa. Co wiemy o produkcji? Kiedy premiera? Poniżej znajdziecie ujawnione szczegóły.

Netflix i David Lynch to połączenie, na które fani reżysera czekają od dawna. Twórca "Miasteczka Twin Peaks" zaprezentował już na platformie swoją krótkometrażówkę "Co zrobił Jack?", a teraz (jeśli wierzyć doniesieniom) zrealizuje serial. Co wiemy o "Wisteria"?

"Wisteria" - David Lynch stworzy serial dla Netflix?

Serwis Production Weekly donosi, że David Lynch podjął współpracę z Netflixem, czego owocem ma być nowy serial. Lynch osobiście wyreżyseruje wszystkie odcinki oraz napisze do nich scenariusz. W projekt ma być też zaangażowana Sabrina S. Sutherland, z którą twórca "Twin Peaks" współpracował już wcześniej.

Zobacz także

Szczegóły fabularne okryte są tajemnicą. Production Weekly informuje jednak, że serial powstanie pod roboczym tytułem "Wisteria", a zdjęcia mają ruszyć w maju 2021 rokuCalvert Studios w Londynie, gdzie David Lynch kręcił wcześniej "Twin Peaks: The Return".

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, premiery serialu "Wisteria" możemy spodziewać się najwcześniej w 2022 roku. 

Zobacz także