Zamknij

Netflix kasuje z oferty popularny serial. Kiedy "Shtisel" zniknie z platformy i co z 3. sezonem?

23.11.2020 13:56
Shtisel - Netflix kasuje serial z oferty
fot. Shutterstock.com

"Shtisel" zniknie z Netflixa. Izraelski serial z gwiazdą "Unorthodox" zostanie skasowany z platformy w połowie grudnia. Co zatem z premierą 3. sezonu, który ma wkrótce zadebiutować?

"Shtisel" to popularny izraelski serialShirą Haas ("Unorthodox") w jednej z głównych ról. Produkcja już wkrótce zniknie z Netflixa. Oznacza to, że nie obejrzymy na nim nadchodzącego 3. sezonu. Fani są rozżaleni.

"Shtisel" - Netflix kasuje serial z oferty

"Shtisel" to produkcja często porównywana do głośnego "Unorthodox". W trakcie seansu śledzimy losy rodziny ortodoksyjnych Żydów zamieszkującej w konserwatywnej części Jerozolimy. Serial cieszy się dużą popularnością i doczeka się 3. sezonu. Nie obejrzymy go jednak na Netflixie.

Zobacz także

15 grudnia 2020 roku "Shtisel" zniknie z biblioteki Netflixa we wszystkich 31 krajach, w których jest obecnie dostępny. Wśród nich znajduje się Polska. Co zatem z 3. sezonem? Zanosi się na to, że nowe odcinki "Shtisel" nie będą legalnie dostępne w naszym kraju. Nie wiemy też, kiedy ukaże się 3. sezon. Mówi się jednak, że premiera odbędzie się jeszcze na przełomie 2020 i 2021 roku.

Zobacz także