Zamknij

Netflix pokazał pierwszą fotkę ze "Zbuntowanych" - remake'u słynnej telenoweli [ZDJĘCIE]

24.09.2021 09:20
Netflix pokazał pierwszą fotkę ze "Zbuntowanych" - remake'u słynnej telenoweli [ZDJĘCIE]
fot. materiały prasowe Netflix

"Zbuntowani" powracają w nowej, odświeżonej wersji, którą do życia powołała platforma Netflix. W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie promujące serial. Jak prezentują się bohaterowie?

"Zbuntowani" (w oryginale "Rebelde") to kultowa już meksykańska telenowela, która przed laty zawładnęła umysłami tysięcy nastolatków. Teraz bohaterowie powracają w zupełnie nowej wersji. Netflix pokazał pierwsze zdjęcie, które pozwala im się przyjrzeć. Dorównają poprzednikom?

"Zbuntowani": pierwsze zdjęcie z serialu Netflixa

"Rebelde" to historia uczniów elitarnej szkoły Elite Way School, którzy przeżywają masę osobistych dramatów, a także zakładają własną kapelę. Gwiazdy meksykańskiej wersji - Anahi, Dulce Maria, Maite Perroni, Christopher Uckermann i Alfonso Herrera - wykorzystali swoje pięć minut sławy i wypromowali własny zespół RBD, który wydał kilka płyt. 

Na obecną chwilę nie wiemy, czy "Zbuntowani" w interpretacji Netflixa przedstawią dokładnie taką samą historię, czy też gigant streamingowy pokusił się o naniesienie zmian i dostosowanie fabuły do współczesnych realiów. Wiemy natomiast, że serial nie będzie remakiem słynnej meksykańskiej telenoweli, a oryginalnej - argentyńskiej.

"Zbuntowani": kiedy premiera na Netflix?

Przewidywana data premiery "Zbuntowanych" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że serial zadebiutuje na Netflixie w 2022 roku. W rolach głównych wystąpią: Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente oraz Giovanna Grigio.

RadioZET.pl/Netflix