Zamknij

Netflix: ruszyły zdjęcia do kolejnej polskiej produkcji

Roksana Orlicka
28.02.2020 15:17
Powstaje pierwszy polski film Netflixa
fot. Shutterstock

Powstaje kolejna polska produkcja Netflixa? Taka informacja obiegła internet. Wiemy już, jaki tytuł będzie nosił film i kto w nim wystąpi. Kiedy można się spodziewać premiery nowego polskiego filmu Netflixa?

Netflix: ruszyły zdjęcia do kolejnej polskiej produkcji. Polskie filmy i seriale cieszą się coraz większą popularnością na świecie. Nic dziwnego, że Netflix chce wyemitować polski film. Znamy już pierwsze szczegóły.

Zobacz także:  The Eddy: Joanna Kulig w serialu twórcy "La la land". Kiedy produkcja pojawi się na Netflixie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Netflix: powstanie kolejna polska produkcja

Netflix seriale polskie już tworzył. Przypominamy, że pierwszy polski serial Netflixa "1983" z Maciejem Musiałem, Andrzejem Chyrą, Robertem Więckiewiczem i Zosią Wichłacz spodobał się zagranicznym krytykom. Teraz jednak czas nas kolejną rodzimą produkcję wyprodukowaną przez najpopularniejszą platformę filmową na świecie. 

Co wiemy już o kolejnej polskiej produkcji Netflixa? Pewne jest to, że zobaczymy w niej Nikodema Rozbickiego. Aktor udostępnił na InstaStory zdjęcie ekspresu do kawy, na którym znajdowała się kartka z napisem "tylko dla ekipy Netflix". Jak podaje PAP Life, trwają zdjęcia do produkcji, która będzie nosić tytuł "Wszyscy moi znajomi, którzy nie żyją".

Zdjęcie młodego aktora powstało w budynku ATM Studio, gdzie przez najbliższe 22 dni mają powstawać ujęcia do filmu. Na razie niewiele wiadomo na temat produkcji. Fabuła również jest trzymana w tajemnicy. Warto wspomnieć, że w planach Netflixa jest również serial "W głębi lasu".

Zobacz także: Wiedźmin: wiadomo, kto wcieli się w "najpiękniejszą kobietę świata"

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Obejrzysz produkcję Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PAP Life/RO