Zamknij

Netflix szykuje kolejną ekranizację książki Harlana Cobena. Znamy obsadę "Stay Close"

29.10.2020 16:56
"Stay Close" - Netflix szykuje kolejną ekranizację książki Harlana Cobena
fot. rafapress / Shutterstock.com

Netflix i Harlan Coben kontynuują swoją owocną współpracę. Ogłoszono właśnie główną obsadę "Stay Close" - kolejnego serialu platformy będącego adaptacją twórczości Cobena. Co wiemy o produkcji?

Netflix podpisał umowy z wieloma znanymi twórcami, których zadaniem będzie tworzenie treści na potrzeby platformy. Wśród nich znalazł się Harlan Coben - jeden z najbardziej poczytnych pisarzy ostatnich lat. Znany z kryminałów autor pomaga Netflixowi przy realizacji seriali opartych na jego książkach. Właśnie ogłoszono obsadę kolejnego z nich. Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły.

"Stay Close" - Netflix szykuje kolejną ekranizację książki Harlana Cobena

"Stay Close" to książka autorstwa Harlana Cobena, która w Polsce ukazała się pod tytułem "Zostań przy mnie". Fabuła skupia się na trzech osobach skrywających mroczną tajemnicę. Megan to pracująca matka, Ray to fotograf, zaś Broome jest detektywem, który nie może zapomnieć o jednej z nierozwiązanych spraw. Pewnego dnia stara znajomą Megan przynosi wiadomość, która na zawsze odmienia życie całej trójki.

Zobacz także

W książkowym pierwowzorze akcja rozgrywa się w USA, jednak na potrzeby serialu przeniesiono ją do Wielkiej Brytanii. "Stay Close" to już piąty serial będący owocem współpracy Cobena z Netflixem. Poprzednie to "The Stranger", "Safe", "Porzucony według Harlana Cobena" oraz polski hit - "W głębi lasu".

Zobacz także

"Stay Close" - kiedy premiera serialu Netflixa?

Serial "Stay Close" liczył będzie 8 odcinków, za reżyserię których odpowie Daniel O'Hara, pracujące uprzednio przy "The Stranger". Scenariusz napiszą zaś Harlan Coben, Danny Brocklehurst i Richard Fee. W obsadzie znaleźli się: Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage oraz Sarah Parish.

Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery serialu "Stay Close"

Zobacz także

Posłuchaj podcastu