Zamknij

Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

Roksana Orlicka
27.04.2020 15:11
Tureckie seriale na Netflixie co warto zobaczyć
fot. Instagram/@avludizi

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Na co dzień są emitowane w Telewizji Polskiej, ale nie tylko. Warto wiedzieć, że kilka tytułów można znaleźć na Netflixie. Podpowiadamy, co obejrzeć.

Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? Trudno odkryć sekret popularności tureckich produkcji - być może widzów fascynuje odmienna kultura, w innym przypadku mogą to być wciągające wątki w serialach. Turcja słynie nie tylko z telenoweli. Sprawdziliśmy, jakie tureckie seriale można znaleźć na Netflixie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Netflix: tureckie seriale, które warto zobaczyć

Love 101 (2020) - to serial, który składa się z jednego sezonu. Jego premiera miała miejsce w 2020 roku. Co więcej, jest obecnie jedną z najchętniej oglądanych tureckich produkcji na Netflixie. "Love 101" przedstawia historię nastolatków, którzy próbują zeswatać ulubioną nauczycielkę z trenerem koszykówki. Przy okazji poznajmy ich problemy i marzenia.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Love 101":

  • The Protector (2018) - serial, który składa się z trzech sezonów. To wciągająca historia o człowieku mieszkającym w Stambule. Mężczyzna odkrywa swoje powiązania ze starożytnym zakonem, w efekcie czego podejmuje decyzję o uratowaniu miasta przed wrogiem.

Poniżej można znaleźć zwiastun serialu "The Protector":

  • Na spacerniaku (2019) - to turecka wersja serialu "Orange is The New Black"? Poniekąd. "Na spacerniaku" składa się z dwóch sezonów. Przedstawia on historię kobiety, która po fatalnej kłótni rodzinnej trafia do więzienia i zaczyna walczyć o to, by kiedyś odzyskać córkę.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Na spacerniaku":

  • Kara Para Ask (2014) - to obecnie jedna z najpopularniejszych propozycji na Netflixie. Na platformie można znaleźć jeden sezon serialu. O czym on opowiada? Narzeczona policjanta i ojciec projektantki biżuterii zostają znalezienie martwi. Na pogrążonych w żałobie bohaterów czeka niebezpieczna zagadka do rozwiązania.

Poniżej można znaleźć zwiastun serialu "Kara Para Ask":

  • Intersection (2016) - to serial, który składa się z trzech sezonów. To romantyczna historia, która przedstawia życie lekarki. Kobieta spotyka na swojej drodze swóch biznesmenów. Pojawia się uczucie, które zmienia ich życie.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Intersection":

  • Atiye (2019) - to serial, który ma na razie tylko jeden sezon. Przedstawia on historię malarki ze Stambułu. Kobieta odkrywa w ruinach Anatolii symbol powiązany z jej przeszłością. Decyduje się wyruszyć w drogę, podczas której dowie się, kim jest.

Poniżej można zobaczyć zapowiedź serialu "Atiye":

  • Wilk (2018) - to serial dla fanów kryminałów i sensacji. "Wilk" składa się na razie z jednego sezonu. Przedstawia historię policyjnej jednostki specjalnej, która realizuje zadania w całej Turcji i każdego dnia radzi sobie z niebezpieczeństwami.

Poniżej można znaleźć zwiastun serialu "Wilk":

  • Immortals (2018) - to serial, który ma dopiero jeden sezon. Przedstawia on historię wampirzycy, która chce zniszczyć przywódcę wampirów poszukującego artefaktu dającego nieśmiertelność.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Immortals":

Zobacz także:  Ania, nie Anna: fani anulowanego przez Netflixa serialu protestują. Jaki jest powód?

Zagłosuj

Oglądasz tureckie seriale?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO