Zamknij

Netflix: wybrano najlepszy serial na platformie. Nie jest to "Stranger Things"

Roksana Orlicka
07.05.2020 14:14
Netflix wybrano najlepszy serial na platformie
fot. Shutterstock

Netflix to platforma streamingowa, na której można znaleźć wiele filmów, seriali oraz programów rozrywkowych. Użytkownicy Rotten Tomatoes wskazali najlepszy serial Netflixa. Trzeba przyznać, że nie jest to oczywisty wybór.

Netflix: wybrano najlepszy serial na platformie. I na pewno nie było to łatwe zadanie. W końcu na Netflixie można znaleźć mnóstwo filmów i seriali. Część z nich zyskuje nawet popularność na całym świecie. Który serial najbardziej podobał się widzom? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Kierunek: Noc: międzynarodowy serial Netflixa, w którym jedną z głównych ról gra Polak

Netflix: użytkownicy Rotten Tomatoes wybrali najlepszy serial na platformie

Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. Można tam znaleźć filmy i seriale z różnych krajów. Niedługo na Netflixie pojawi się kolejny polski serial  "W głębi lasu". Tymczasem użytkownicy serwisu Rotten Tomatoes postanowili wybrać najlepszy serial Netflixa. Na myśl nasuwa się "Stranger Things" czy "Dom z papieru"? Zdecydowano inaczej.

Zdaniem Rotten Tomatoes najlepszym serialem Netflixa jest "Dark". "Dark" to wciągająca i zarazem zagmatwana opowieść. Akcja rozgrywa się w kilku wymiarach czasowych. Wszystko zaczyna się od zaginięcia dziecka, którego historia ma duże znaczenie w historii. 

Przypominamy, że niemiecka produkcja miała premierę w 2017 roku, a dwa lata później pojawił się drugi sezon. Wiadomo, że historia zakończy się na trzeciej części. Na razie nie podano jednak konkretnej daty premiery.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

Zagłosuj

Który serial Netflixa jest twoim ulubionym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Kultura.gazeta.pl/RO