Zamknij

Netflix zamawia kolejny sezon "Narcos: Meksyk". Kiedy premiera?

28.10.2020 16:17
"Narcos: Meksyk" 3. sezon - Netflix zamówił kontynuację serialu
fot. Carlos Somonte/Netflix/The Hollywood Archiv/agefotostock/East News

"Narcos: Meksyk" to popularny serial platformy Netflix, który - jak się okazuje - nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Właśnie ogłoszono, że powstanie kolejny sezon. Kiedy premiera 3. sezonu "Narcos: Meksyk"?

"Narcos: Meksyk" to spin-off jednego z najpopularniejszych seriali platformy Netflix. Od premiery 2. sezonu minęło już osiem miesięcy, a fani zaczęli tracić nadzieję na kontynuację. Okazało się, że niepotrzebnie - Netflix zamówił właśnie kolejny sezon. Czekają nas jednak spore zmiany. Szczegóły znajdziecie poniżej.

"Narcos: Meksyk" 3. sezon - Netflix zamówił kontynuację serialu

Fabuła 3. sezonu "Narcos: Meksyk" pokaże nam narkotykową wojnę, będącą pokłosiem upadku imperium Felixa. Grupy, które dotychczas pozostawały pod kontrolą narkotykowego bossa, rozpoczną brutalną walkę o władzę. Do konfliktu dołączą też przedstawiciele nowego pokolenia.

Zobacz także

Duże zmiany zajdą na poziomie produkcji serialu. W 3. sezonie "Narcos: Meksyk" nie powróci dotychczasowy showrunner Eric Newman. Prace nad nowymi odcinkami nadzorował będzie współtwórca franczyzy Carlos Bernard. Do projektu dołączył zaś Wagner Moura, który w oryginalnym serialu ("Narcos") wcielał się w postać Pablo Escobara. Aktor ma wyreżyserować dwa odcinki 3. sezonu "Narcos: Meksyk".

Zobacz także

"Narcos: Meksyk" 3. sezon - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery 3. sezonu "Narcos: Meksyk". Najwcześniej może mieć ona miejsce w drugiej połowie 2021 roku. W obsadzie znaleźli się: Scoot McNairy, Jose Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda oraz Gorka Lasaosa. Nie powróci zaś Diego Luna, który dotychczas wcielał się w głównego bohatera. 

Zobacz także

Posłuchaj podcastu