Zamknij

Netflix stworzy spin-off kultowego serialu "Różowe lata 70."! Co już wiemy o produkcji?

11.10.2021 12:46
Netflix stworzy spin-off kultowego serialu "Różowe lata 70."! Co już wiemy o produkcji?
fot. 20TH CENTURY FOX / Album/EAST NEWS

"Różowe lata 70." doczekają się rozwinięcia. Netflix zapowiedział nowy serial "That '90s Show", będący spin-offem kultowego sitcomu z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem. Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z produkcją.

Seks, prochy i rock'n roll nigdy nie umierają, zmieniają tylko ubrania - tym sloganem Netflix promuje swoją nadchodzącą produkcję. Tak się bowiem składa, że gigant streamingowy podjął się stworzenia swojego rodzaju kontynuacji "Różowych lat 70.", przenosząc nas do innej dekady, która obecnie przeżywa swoisty renesans. Zatem, co już wiemy o "That '90s Show"?

"That '90s Show": Netflix zapowiada spin-off "Różowych lat 70."

Serial "That '90s Show" (którego tytuł śmiało możemy przetłumaczyć na "Różowe lata 90.") złoży się z 10 odcinków i jak tytuł wskazuje - przeniesie nas do lat 90. XX wieku. Miłośników oryginału z pewnością ucieszy fakt, że część aktorów powróci w swoich rolach. Na obecną chwilę potwierdzono udział Kurtwooda Smitha i Debry Jo Rupp, którzy ponownie wcielą się w role Reda i Kitty Formanów.

Zgodnie z zaprezentowanym opisem fabuły, przyjdzie nam śledzić losy Lei Forman (córki Erica i Donny), która w 1995 roku przyjeżdża na lato do dziadków. Tam łączy się z nowym pokoleniem dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i surowym spojrzeniem Reda. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Topher Grace i Laura Prepon powrócą jako Eric i Donna. Nie ujawniono także odtwórczyni roli Lei.

Kurtwood Smith i Debra Jo Rup, oprócz występu aktorskiego, objęli także funkcję producentów wykonawczych, wspólnie z Bonnie i Terrym Turnerami - twórcami "Różowych lat 70.". Showrunnerem i scenarzystą został zaś Gregg Mettler, który także pracował przy oryginale. Przewidywana data premiery "That '90s Show" nie została jeszcze ujawniona.

"Różowe lata 70." to kultowy już serial emitowany w latach 1998-2006. Produkcja, która doczekała się łącznie 200 odcinków, traktowała o losach grupy nastolatków z Point Place w Wisconsin i wypromowała takich popularnych aktorów jak Mila Kunis, Ashton Kutcher, Wilmer Valderrama i Danny Masterson.

RadioZET.pl/Ew.com/TVLine.com