Zamknij

Rozłąka: Netflix zapowiada nowy serial z Hilary Swank. Kiedy premiera?

08.07.2020 13:10
Materiały zapowiadające serial "Rozłąka" Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix zapowiada kolejny serial. Tym razem w głównej roli zobaczymy Hilary Swank. Kiedy "Rozłąka" trafi na platformę i o czym opowiada serial? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Rozłąka: Netflix zapowiada nowy serial z Hilary Swank. Netflix planuje wydać kolejną nowość. Tym razem będzie to serial z gwiazdorską obsadą. "Rozłąka" ma być wzruszającą opowieścią między innymi o poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć swój cel. W roli głównej Hilary Swank, znana z takich produkcji jak "Nie czas na łzy" czy "Za wszelką cenę".

Kiedy serial "Rozłąka" trafi na Netflixa i jaka jest jego fabuła? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. Czego się spodziewać? 

Rozłąka: Netflix zapowiada nowy serial z Hilary Swank

"Rozłąka" to nowy serial Netflixa z Hilary Swank, która wciela się w amerykańską astronautkę i byłą pilotkę Marynarki Wojennej. Kobieta dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Emma musi zostawić męża i nastoletnią córkę, chociaż rodzina aktualnie bardzo jej potrzebuje. Nowy serial Netflixa to dramat, w którym zobaczymy wewnętrzną rozterkę bohaterów i dowiemy się, co tak naprawdę jest potrzebne człowiekowi do szczęścia.

W serialu występują: Hilary Swank, Josh Charles, Talitha Bateman, Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki, Vivian Wu, Monique Curnen.

Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź serialu "Rozłąka":

Premiera serialu "Rozłąka" jest zaplanowana na 4 września 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa? 

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix