Zamknij

Przeklęta: Netflix zapowiada nowy serial z Katherine Langford. O czym będzie?

Roksana Orlicka
08.05.2020 13:12
Przeklęta nowy serial Netflixa kiedy premiera
fot. Materiały prasowe Netflixa

Netflix zapowiada kolejny serial. Tym razem będzie to "Przeklęta". W roli głównej zobaczymy Katherine Langford znaną z produkcji "13 powodów". O czym będzie "Przeklęta"? I kiedy premiera? Zdradzamy poniżej.

Przeklęta: Netflix zapowiada nowy serial z Katherine Langford. Młodziutka aktorka dała się poznać szerszej publiczności w serialu "13 powodów", który jest dostępny na Netflixie. Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innym wcieleniu. O czym opowiada serial "Przeklęta"? 

"Przeklęta" to historia na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times. Nowa produkcja Netflixa może odnieść spory sukces, bo przyciągnie widzów gwiazdorską obsadą i wciągającą fabułą. Serial będzie się składał z dziesięciu odcinków. Każdy z nich będzie trwał godzinę. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Netflix: wybrano najlepszy serial na platformie. Nie jest to "Stranger Things"

Przeklęta: Netflix zapowiada nowy serial z gwiazdą "13 powodów"

"Przeklęta" jest nową wersją legendy. Serial przedstawia losy Nimue, młodej dziewczyny z tajemniczymi zdolnościami. Ma ona zostać Panią Jeziora. Po śmierci matki dziewczyna zyskuje pomoc ze strony najemnika Artura, z którym wyrusza w podróż, by znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz. "Przeklęta" to opowieść o dorastaniu, ale także bezsensie wojny. 

W serialu "Przeklęta" zobaczymy: Katherine Langford, Devona Tarrella, Gustafa Skarsgårda, Daniela Sharmana, Sebastiana Armesto, Matta Stokoe'a, Lily Newmark, Shaloma Brune'a-Franklina, Emily Coates, Billy'ego Jenkinsa, Bellę Dayne i Petera Mullana.

Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery serialu "Przeklęta". Wiadomo, że produkcja ma się pojawić na platformie jeszcze latem 2020 roku.

Korzystasz z Netflixa? Sprawdź, co powinieneś zobaczyć:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO