Zamknij

Siły kosmiczne: Steve Carell i John Malkovich w nowym serialu Netflixa. Kiedy trafi na platformę?

Roksana Orlicka
09.04.2020 17:15
Siły kosmiczne nowy serial Netflixa ze Stevem Carellem i Johnem Malkovichem
fot. Materiały prasowe/Netflix

Netflix zapowiada nowy serial "Siły kosmiczne" twórców amerykańskiego "The Office". W rolach głównych John Malkovich i Steve Carell. Kiedy produkcja trafi na platformę i o czym będzie opowiadać?

Siły kosmiczne: Steve Carell i John Malkovich w nowym serialu Netflixa. To już pewne, że na popularnej platformie streamingowej pojawi się nowy serial twórców hitowej amerykańskiej produkcji "The Office". Zdradzamy, co wiemy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Netflix: Siły kosmiczne - serial z Johnem Malkovichem i Stevem Carellem

Netflix przygotował nowy serial. W "Siłach kosmicznych" zobaczymy takie gwiazdy jak Steve Carell, John Malkovich czy Lisa Kudrow. O czym będzie opowiadał? "Siły kosmiczne" to historia uznanego pilota Sił Powietrznych USA (Steve Carell), który marzy o tym, by kierować lotnictwem. Wreszcie otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Mężczyzna postanawia przeprowadzić się z rodziną do bazy w Kolorado, gdzie wraz z zespołem naukowców mają sprawić, by Amerykanie znowu stanęli na Księżycu i zdominowali kosmos.

Co ciekawe, Steve Carell jest współtwórcą serialu "Siły Kosmiczne", wspiera go Greg Daniels. Wiadomo, że w ukochaną generała wcieli się Lisa Kudrow. Potwierdzono, że w obsadzie znajdą się także takie gwiazdy jak John Malkovich, Ben Schwartz, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich czy Don Lake.

Serial "Siły kosmiczne" trafi na Netflix 29 maja 2020 roku.

Zobacz także: Erynie: TVP i Netflix wspólnie wyprodukują serial. W roli głównej Marcin Dorociński 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Obejrzysz serial "Siły kosmiczne" na Netflixie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO