Zamknij

Netflix zrobi serial o tajemniczej śmierci Elisy Lam w hotelu Cecil. Kiedy premiera?

15.01.2021 11:07
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix zrobi serial o jednej z najbardziej tajemniczych zbrodni ostatnich lat. Okoliczności śmierci Elisy Lam do tej pory nie zostały wyjaśnione. Mówi się o nieszczęśliwym wypadku. Zdradzamy, kiedy premiera serialu.

Netflix zrobi serial o tajemniczej śmierci Elisy Lam w hotelu Cecil. To historia, która mrozi krew w żyłach. 22-letnia Kanadyjka zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach w styczniu 2013 roku. Jej ciało odnaleziono w zbiorniku na wodę, umieszczonym na dachu hotelu w Los Angeles. Wcześniej dziewczyna zachowywała się niezwykle dziwnie. Netflix zamierza ukazać tę historię w serialu. Kiedy premiera?

Zobacz także: Armie Hammer rezygnuje z roli. To odpowiedź na oskarżenia, że aktor jest kanibalem 

Netflix zrobi serial o tajemniczej śmierci Elisy Lam w hotelu Cecil

Netflix to platforma, na której można znaleźć sporo filmów i seriali, inspirowanych zagadkami kryminalnymi. W lutym 2021 na Netflixie zadebiutuje serial, który opowie o tajemniczej śmierci Elisy Lam. 22-letnia Kanadyjka przyleciała w styczniu 2013 roku do Stanów Zjednoczonych. 26 stycznia zatrzymała się w Los Angeles w znanym hotelu Cecil. Dziewczyna nagle przestała się kontaktować z rodzicami. 14 lutego policja opublikowała przerażające wideo, na którym widać Lam majstrującą przy windzie. 22-latka zachowywała się, jakby straciła kontakt z rzeczywistością.

Gdy goście hotelu zaczęli składać skargi na dziwny zapach wody, pracownik hotelu wszedł na dach, by sprawdzić zbiorniki. W jednym z nich znaleziono ciało Elisy. Droga na dach była zamknięta dla gości, sama klapa od zbiornika była zbyt ciężka, by drobnej budowy Elisa mogła ją z łatwością otworzyć. Do teraz nikt nie potrafi wytłumaczyć, jak się tam znalazła. Na to pytanie spróbują odpowiedzieć twórcy serialu "Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel" na Netflixie.

"Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel" na Netflixie: kiedy premiera?

Serial "Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel" ma mieć premierę 10 lutego 2021 roku na platformie Netflix. Twórcą produkcji jest Joe Berlinger, autor "Rozmowy z mordercą. Taśmy Teda Bundy'ego". W serialu zostanie poruszony także wątek hotelu, który cieszy się złą sławą. To właśnie tam zatrzymywali się seryjni mordercy, m.in. Richard Ramirez.

Zobacz także: „Minari” – polski zwiastun zwycięzcy Sundance, mogącego nieźle namieszać na rozdaniu Oscarów

RadioZET.pl