Zamknij

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii. Kiedy odcinki pojawią się w Polsce?

04.03.2021 15:52
Ryan Eggold
fot. MediaPunch/Face to face/REPORTER/East News

"New Amsterdam" to popularny serial medyczny, który można oglądać na Netflixie. W USA miał premierę 3. sezon serialu poświęcony pandemii koronawirusa. Kiedy produkcja trafi do polskiej telewizji? Zdradzamy, co już wiadomo.

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii zadebiutował już w Stanach Zjednoczonych. Produkcja cieszy się ogromną popularnością również w naszym kraju, odkąd serial trafił na platformę Netflix. Kiedy nowe odcinki pojawią się w Polsce? 

Zobacz także: "New Amsterdam" - ile sezonów ma serial i czy będzie kontynuowany?

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii. Kiedy odcinki pojawią się w Polsce?

"New Amsterdam" to medyczny serial, który podbił serca Polaków, gdy tylko pojawił się na platformie Netflix. W Stanach Zjednoczonych zadebiutował pierwszy odcinek 3. sezonu serialu. Jest to opowieść o losach lekarza Maxa Goodwina, który został dyrektorem najstarszego szpitala w USA. 3. sezon w dużej mierze został poświęcony pandemii koronawirusa. Z przecieków wynika, że COVID nie oszczędzi także serialowych lekarzy - ma zachorować doktor Kapoor (w tej roli Anupam Kher).

Co więcej, pandemia koronawirusa nie ma być ukazana od sensacyjnej strony. Jak podaje Telemagazyn.pl - twórcy serialu "New Amsterdam" skupili się bardziej na ludzkich uczuciach, o czym opowiedział David Schulner.

Wszyscy znają historię pierwszej fali, drugiej fali, trzeciej fali. Na pierwszym planie są oddziały intensywnej terapii, respiratory. A my staramy się wyjść poza to, opowiedzieć bardziej ludzkie historie i historie, o których być może nie usłyszymy w wiadomościach, ale które również są ważne.

Showrunner serialu "New Amsterdam"

Na ten moment nie jest pewne, kiedy 3. sezon serialu "New Amsterdam" pojawi się w Polsce. Obecnie serial jest emitowany w Stanach Zjednoczonych raz w tygodniu w telewizji NBC.

"New Amsterdam": gdzie oglądać?

Serial "New Amsterdam" jest dostępny na Netflixie. To właśnie tam znajdziemy dwa sezony serialu. Trzecia seria najprawdopodobniej też trafi na platformę Netflix, ale nie jest to oficjalna informacja.

Zobacz także: „Przyjaciele” i praca marzeń? Ta szkoła zapłaci Ci za oglądanie serialu. Gdzie tkwi haczyk?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pll