Zamknij

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii. Kiedy odcinki pojawią się w Polsce?

04.03.2021 15:52
Ryan Eggold
fot. MediaPunch/Face to face/REPORTER/East News

"New Amsterdam" to popularny serial medyczny, który można oglądać na Netflixie. W USA miał premierę 3. sezon serialu poświęcony pandemii koronawirusa. Kiedy produkcja trafi do polskiej telewizji? Zdradzamy, co już wiadomo.

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii zadebiutował już w Stanach Zjednoczonych. Produkcja cieszy się ogromną popularnością również w naszym kraju, odkąd serial trafił na platformę Netflix. Kiedy nowe odcinki pojawią się w Polsce? 

Zobacz także:  "New Amsterdam" - ile sezonów ma serial i czy będzie kontynuowany?

"New Amsterdam" - 3. sezon o pandemii. Kiedy odcinki pojawią się w Polsce?

"New Amsterdam" to medyczny serial, który podbił serca Polaków, gdy tylko pojawił się na platformie Netflix. W Stanach Zjednoczonych zadebiutował pierwszy odcinek 3. sezonu serialu. Jest to opowieść o losach lekarza Maxa Goodwina, który został dyrektorem najstarszego szpitala w USA. 3. sezon w dużej mierze został poświęcony pandemii koronawirusa. Z przecieków wynika, że COVID nie oszczędzi także serialowych lekarzy - ma zachorować doktor Kapoor (w tej roli Anupam Kher).

Co więcej, pandemia koronawirusa nie ma być ukazana od sensacyjnej strony. Jak podaje Telemagazyn.pl - twórcy serialu "New Amsterdam" skupili się bardziej na ludzkich uczuciach, o czym opowiedział David Schulner.

Wszyscy znają historię pierwszej fali, drugiej fali, trzeciej fali. Na pierwszym planie są oddziały intensywnej terapii, respiratory. A my staramy się wyjść poza to, opowiedzieć bardziej ludzkie historie i historie, o których być może nie usłyszymy w wiadomościach, ale które również są ważne.

Showrunner serialu "New Amsterdam"

3. sezon serialu "New Amsterdam" pojawi się w Polsce już 13 października. Produkcję będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 22.00 na kanale FOX. Obecnie serial jest emitowany w Stanach Zjednoczonych raz w tygodniu w telewizji NBC.

"New Amsterdam": gdzie oglądać?

Serial "New Amsterdam" jest dostępny na Netflixie. To właśnie tam znajdziemy dwa sezony serialu. Trzecia seria będzie dostępna od 13 października na kanale FOX.

Zobacz także:  „Przyjaciele” i praca marzeń? Ta szkoła zapłaci Ci za oglądanie serialu. Gdzie tkwi haczyk?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pll