Zamknij

"New Amsterdam" - ile sezonów ma serial i czy będzie kontynuowany?

02.03.2021 15:41
Ryan Eggold
fot. CapitalPictures/face to face/action press/reporter/East News

"New Amsterdam" to serial, który podbija Netflixa. Nie jest to jednak oryginalna produkcja platformy. Ile sezonów serialu "New Amsterdam" już nakręcono i czy są plany na kolejne? Zdradzamy poniżej.

"New Amsterdam" na Netflix - ile sezonów ma serial i czy będą kolejne odcinki? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy nowe odcinki "New Amsterdam" trafią na Netflix? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Ginny & Georgia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"New Amsterdam" na Netflix - ile serial ma sezonów?

Serial "New Amsterdam" nie jest oryginalną produkcją Netflixa. Serial został wyprodukowany przez amerykańską stację NBC, ale od jakiegoś czasu jest dostępny na platformie streamingowej Netflix, gdzie cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Jest to opowieść o losach doktora Maxa Goodwina. Mężczyzna ceni sobie niezależność i lubi spokój. Pewnego dnia zostaje jednak dyrektorem najstarszego szpitala w USA. Postanawia porzucić swoje przyzwyczajenia, by zadbać o dobro pacjentów.

W serialu "New Amsterdam" występują: Ryan Eggold, Janet Montgomery, Jocko Sims, Freema Agyeman, Tyler Labine czy Lisa O'Hare.

Serial "New Amsterdam" miał premierę w 2018 roku. Do tej pory opublikowano dwa sezony. Pierwszy był emitowany w latach 2018-2019 i składa się z 22 epizodów, drugi powstawał w latach 2019-2020 i ma 18 odcinków. 3. sezon serialu "New Amsterdam" będzie wyświetlany od 2 marca 2021 roku.

Do tej pory na Netflixie można znaleźć 2. sezony "New Amsterdam". Netflix nie ujawnia jeszcze, kiedy pojawi się 3. sezon na platformie.

"New Amsterdam", sezon 3: kiedy premiera? [DATA]

"New Amsterdam" nie jest produkcją Netflixa i na ten moment nie jest pewne, czy 3. sezon serialu pojawi się na Netflixie. Nie jest też pewne, czy NBC planuje zamówić 4. sezon produkcji. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl/