Zamknij

"New Amsterdam": w obsadzie serialu pojawiła się nowa aktorka. Kogo zagra?

04.08.2021 16:01
Szpital New Amsterdam
fot. Materiały prasowe Netflix

"New Amsterdam" to serial medyczny, który skradł serca widzów na całym świecie. Pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące premiery 4. sezonu serialu. Do obsady dołączyła nowa aktorka. Czego możemy się spodziewać i kiedy premiera na Netflixie?

"New Amsterdam": w obsadzie serialu pojawiła się nowa aktorka. Kogo zagra? Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące 4. sezonu serialu "New Amsterdam", który zyskał również ogromną popularność w Polsce. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Zobacz także:  "Szpital New Amsterdam": gwiazdor serialu odszedł z obsady. Co z jego postacią?

"New Amsterdam": w obsadzie serialu pojawiła się nowa aktorka. Kogo zagra?

"New Amsterdam" to serial, który zyskał popularność na miarę "Chirurgów". Tym razem jest to opowieść o losach dyrektora wielkiego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Widzowie śledzą nie tylko losy głównego bohatera, ale i jego najbliższych oraz pacjentów, którzy znaleźli się w tytułowym szpitalu. 

To już pewne, że serial "New Amsterdam" doczeka się 4. i 5. sezonu. Do obsady dołączyła nowa aktorka, jest to Michelle Forbes, którą widzowie kojarzą z "Czystej krwi" czy "The Killing". Wiadomo już, że Forbes wcieli się w nową lekarkę, Veronicę Fuentes. Jej zadaniem będzie zajęcie się sprawami upadającego szpitala. 

"New Amsterdam": kiedy nowe odcinki?

Na ten moment nie ustalono daty premiery 4. sezonu serialu "New Amsterdam". Nie jest też pewne, kiedy kolejne odcinki serialu zasilą bibliotekę platformy Netflix.

Zobacz także:  Serialowa Carrie i Mr. Big na planie serialu "And Just Like That". Pierwsze wspólne zdjęcie [FOTO]

RadioZET.pl/Wprost.pl

quiz
Rozwiąż quiz

QUIZ: Rozpoznasz cytaty z kultowych polskich filmów i seriali? Sprawdź swoją wiedzę

quiz

"Nie ma takiego miasta - Lądyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak..."