Zamknij

Niania: kultowy serial wróci na antenę? Zdjęcie Agnieszki Dygant daje do myślenia

23.07.2020 13:17
Agnieszka Dygant
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Niania" to serial, który był emitowany na antenie TVN w latach 2005-2009. Pojawiły się plotki, że produkcja może wrócić na antenę. Wszystko za sprawą zdjęcia opublikowanego przez Agnieszkę Dygant.

Niania: kultowy serial wróci na antenę? Zdjęcie Agnieszki Dygant daje do myślenia. "Niania" to serial, który oglądało wielu Polaków. Od jakiegoś stacja TVN stawia na reaktywację swoich dawnych przybojów - mowa o takich produkcjach jak "39 i pół", "BrzydUla" czy "Usta, usta". Do tego grona dołączy "Niania" z Agnieszką Dygant w roli głównej? 

Zobacz także: BrzydUla 2: Jacek Braciak nie wraca do serialu. Zastąpi go znany muzyk 

Niania: kultowy serial wróci na antenę TVN?

"Niania" to serial, który przedstawiał losy niesfornej opiekunki. Frania opiekowała się dziećmi pana Skalskiego i stała się częścią rodziny. W "Niani" mogliśmy oglądać Tomasza Kota, Agnieszkę Dygant czy Tamarę Arciuch. Czy szykuje się powrót kultowego serialu? Niewiele na to wskazuje. Agnieszka Dygant podzieliła się zdjęciem z prywatnych wakacji, na którym pozuje z Tomaszem Kotem i Darią Widawską. Wspólnie wypoczywają nad polskim morzem i nie jest to zapowiedź nowego projektu.

Jak podaje Party.pl - niewiele wskazuje na to, żeby TVN miał w planach reaktywację "Niani", chociaż fani Agnieszki Dygant wyrazili w komentarzach chęć oglądania nowych odcinków. 

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: zeznanie Izy zmieni wyrok w sprawie Olka 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Party.pl