Zamknij

Nie żyje bohater show TTV "Dżentelmeni i wieśniacy"

20.06.2020 22:30
wypadek w Mrzeżynie
fot. PAP/Marcin Bielecki

Nie żyje Jarek z Mrzeżyna - bohater show TTV "Dżentelmeni i wieśniacy". Mężczyzna wjechał autem do kanału portowego.

Bohater show "Dżentelmeni i wieśniacy", Jarosław K. z nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno, nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku. Jego auto wjechało do kanału portowego. Mężczyznę wyciągnięto, jednak nie udało się go uratować. Do zdarzenia doszło w sobotę 20.06. około godziny 7.00. Jak nieoficjalnie ustalił "Super Express", kierowcą auta i jedyną osobą, która się w nim znajdowała, był właśnie Jarek z Mrzeżyna, rybak, który kilka lat temu jako "wieśniak" wziął udział w show TTV "Dżentelmeni i wieśniacy". Podobno miał założone kajdanki, a wjazd autem do rzeki Regi nie był przypadkowy.

Jarosław K. z Mrzeżyna nie żyje

Jarka w Mrzeżynie znali wszyscy. Kojarzyli go z programu, w którym wziął udział. Niestety, od pewnego czasu mężczyzna miał problemy osobiste. Więcej informacji na temat wypadku w dziale Wiadomości RadiaZET.pl.

Wypadek w Mrzeżynie. Rozpędzone auto wjechało do kanału portowego

Na stronie TTV, wraz z zapowiedzią odcinka w którym Jarosław K. wziął udział, znaleźć można krótką sylwetkę zmarłego:

"W położonym o 600 kilometrów od Warszawy Mrzeżynie mieszka Jarek. Powiedzieć, że jest rybakiem to za mało, bo wieśniak jest pasjonatem rybołówstwa i to jemu poświęca całe swoje życie i każdy nadliczbowy grosz. Żyje skromnie, jego domek przypomina letniskową bazę wypadową, w kranach ma słoną wodę, ale za to do pracy pływa łódką. Nieprzywiązujący wagi do pieniędzy Jarek w Warszawie będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę. Osmagany słońcem i wiatrem wilk morski w salonie medycyny estetycznej odkryje przed nami swoje drugie, nieoczekiwane, oblicze".

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS