Zamknij

Sanatorium miłości: Nina i Wiesia wystąpią w nowym programie TVP

29.07.2020 15:57
Sanatorium miłości
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Nina Busk i Wiesława Kwiatek to jedne z największych gwiazd pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Energiczne bohaterki show TVP postanowiły kontynuować swoją przygodę z telewizją, dlatego zdecydowały się wystąpić w nowym serialu TVP - "Uzdrowisko".

Sanatorium miłości: Nina i Wiesia wystąpią w nowym serialu TVP 2

Nina Busk i Wiesława Kwiatek to przebojowe bohaterki pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Panie postanowiły kontynuować telewizyjną karierę i wystąpić w nowym serialu TVP - "Uzdrowisko". Jak donosi Press.pl rozpoczęły się właśnie zdjęcia do serialu, a produkcja ma trafić na antenę TVP 2 na jesieni.

"Uzdrowisko" to serial, który będzie opowiadać o losach pracowników i kuracjuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W pierwszym odcinku mają pojawić się obie gwiazdy "Sanatorium miłośi" - Nina i Wiesia.  Bohaterki "Sanatorium miłości" w "Uzdrowisku" pojawią się gościnnie.

Uzdrowisko: O czym jest nowy serial TVP 2?

"Serial będzie opowiadał o perypetiach personelu i pensjonariuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W obsadzie są m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magda Waligórska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt i Ewa Florczak. W pierwszym odcinku wystąpią gościnnie dwie uczestniczki reality show "Sanatorium miłości": Nina Busk i Wiesława Kwiatek" - czytamy na Press.pl

"Uzdrowisko"  wyreżyseruje Piotr Konstantinow, który jest odpowiedzialny m.in. za "Ukrytą Prawdę".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl