Zamknij

Od nowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać online w HBO? [ZWIASTUN, OBSADA]

20.10.2020 13:29
Od nowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać online w HBO? [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. IMP FEATURES/East News

"Od nowa" to nowy amerykański serial z gwiazdorską obsadą - w rolach głównych Nicole Kidman i Hugh Grant. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana została jeszcze na drugą połowę października 2020. Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma serial "Od nowa" i kiedy oglądać w HBO GO, można znaleźć poniżej.

Serial "Od nowa" - ile ma odcinków? Kiedy premiera pierwszego i kolejnych epizodów produkcji? Gdzie oglądać online w HBO GO? Kto w obsadzie i o czym jest produkcja? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiany szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Od nowa" i kiedy oglądać w HBO.

Od nowa - ile odcinków ma serial?

Wiele osób szuka w sieci informacji przede wszystkim na temat tego, ile odcinków ma serial "Od nowa". Dla wszystkich, mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące amerykańskiej produkcji są już znane. Wiadomo, że serial "Od nowa" będzie składać się dokładnie z sześciu epizodów.

Od nowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie drugi sezon?

Serial Od nowa - kiedy oglądać online w HBO? [PREMIERA]

Premiera serialu "Od nowa" w HBO odbędzie się jeszcze w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej 26 października 2020. Kolejne epizody produkcji będzie można oglądać raz w tygodniu w każdy poniedziałek na HBO oraz online w HBO GO. Poniżej zamieszczamy szczegółową rozpiskę:

  • 26.10.2020 - S01E01 "Od nowa"
  • 2.11.2020 - S01E02 "Od nowa"
  • 9.11.2020 - S01E03 "Od nowa"
  • 16.11.2020 - S01E04 "Od nowa"
  • 23.11.2020 - S01E05 "Od nowa"
  • 30.11.2020 - S01E06 "Od nowa"

Dostęp do HBO GO kosztuje 24,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili.

Od nowa - OBSADA, ZWIASTUN: o czym jest serial i kto gra?

"Od nowa" to nowy amerykański serial z gwiazdorską obsadą - w rolach głównych występują Nicole Kidman (jako Grace Sachs) i Hugh Grant (jako Jonathan Sachs). Ponadto w obsadzie "Od nowa" m.in. Édgar Ramírez (Detektyw Joe Mendoza), Ismael Cruz Cordova (Fernando Alves), Matilda De Angelis (Elena Alves) czy Lily Rabe (Sylvia Steineitz). 

Amerykańska produkcja jest inspirowana książką "Nie chciałaś wiedzieć" Jean Hanff Korelitz.

„Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun

Jak czytamy na portalu Telemagazyn.pl, miniserial produkcji HBO opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach, którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Zwiastun serialu "Od nowa" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl