Zamknij

Od nowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie drugi sezon?

21.10.2020 12:41
Od nowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie drugi sezon?
fot. Rex Features/East News

Czy będzie 2. sezon serialu "Od nowa"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które już teraz zastanawiają się, czy historia będzie kontynuowana, a amerykańska produkcja z gwiazdorską obsadą doczeka się nowych odcinków. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon "Od nowa" i czy będzie druga seria, można znaleźć poniżej.

Serial "Od nowa", sezon 2 - kiedy premiera drugiego sezonu serialu? Czy w ogóle produkcja będzie kontynuowana i powstaną kolejne odcinki? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Od nowa" i czy będzie.

Od nowa, sezon 2 - czy będzie druga seria serialu?

Informacje na temat tego, czy będzie 2. sezon serialu "Od nowa", szczególnie interesują wiele osób. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji amerykańskiej produkcji HBO. "Od nowa" to z założenia miniserial, który składa się z zaledwie sześciu odcinków. Bardzo możliwe zatem, że nie powstanie 2. sezon "Od nowa".

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. 

Od nowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać online w HBO? [ZWIASTUN, OBSADA]

Kiedy 2. sezon serialu Od nowa? [DATA PREMIERY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Od nowa" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

„Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun 

"Od nowa" to nowy amerykański serial z gwiazdorską obsadą - w rolach głównych występują Nicole Kidman (jako Grace Sachs) i Hugh Grant (jako Jonathan Sachs). Ponadto w obsadzie "Od nowa" m.in. Édgar Ramírez (Detektyw Joe Mendoza), Ismael Cruz Cordova (Fernando Alves), Matilda De Angelis (Elena Alves) czy Lily Rabe (Sylvia Steineitz). 

Amerykańska produkcja jest inspirowana książką "Nie chciałaś wiedzieć" Jean Hanff Korelitz. 

RadioZET.pl