Zamknij

Katarzyna Wajda gwiazdą nowego serialu HBO. Zastąpi "Watahę"?

Roksana Orlicka
17.02.2020 15:52
Katarzyna Wajda gwiazdą nowego serialu HBO zatytułowanego Odwilż
fot. VIPHOTO/East News

"Odwilż" to nowa produkcja HBO, w której wystąpi między innymi Katarzyna Wajda. O czym będzie opowiadał serial, kto jest jego reżyserem i kiedy można się spodziewać premiery? Zdradzamy szczegóły.

Katarzyna Wajda gwiazdą nowego serialu HBO. Rozpoczęły się prace na planie nowego polskiego serialu HBO. W "Odwilży" zobaczymy Katarzynę Wajdę, natomiast reżyserem serialu jest Xavery Żuławski ("Mowa ptaków". Kiedy premiera i o czym opowiada produkcja?

Zobacz także:  Netflix skasował kolejny popularny serial. Jaki jest powód tej decyzji? 

Odwilż: nowy serial HBO z Katarzyną Wajdą

"Odwilż" to serial, którego akcja rozgrywa się w Szczecinie na przełomie zimy i wiosny. Na brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. To zlecenie przypada zdolnej policjantce. Nikt nie wie jednak, że kobieta mierzy się z kryzysem i problemami osobistymi.

To kryminał, ale to też love story o relacji matki i jej kilkuletniej córki. To historia o tym, że nawet tam, gdzie jest mrok - możemy szukać życia. Tak jak robi to główna bohaterka w prowadzonym śledztwie. Bo finalnie to dzięki niemu przeżyje własną odwilż - wyjaśnia Marta Szymanek, scenarzystka serialu.

"Odwilż" to produkcja HBO Europe. Na razie nie podano daty premiery serialu, ponieważ jest on na wstępnym etapie prac. Wiadomo, że zdjęcia potrwają do maja 2020 roku. Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia.

Zobacz także:  HBO w lutym 2020. Lista seriali i filmów, które trafią na platformę

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy serial HBO?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/interia.pl/RO