Zamknij

Ojciec Mateusz: Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego [ZDJĘCIE]

Roksana Orlicka
07.01.2020 14:15
Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego w Ojcu Mateuszu
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"Ojciec Mateusz" to popularny serial Telewizji Polskiej. Kojarzymy z nim Artura Żmijewskiego, bo to właśnie on wciela się w tytułowego księdza. Wszystko wskazuje na to, że jego miejsce zajmie Mikołaj Roznerski. Co wiemy o zmianach zachodzących w serialu? Zdradzamy szczegóły.

Ojciec Mateusz: Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego? Serial "Ojciec Mateusz" jest emitowany od 2008 roku. Mijają kolejne lata, a produkcja wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Z sympatycznym księdzem kojarzymy Artura Żmijewskiego. Okazuje się, że niedługo jego miejsce zastąpi aktor znany z "M jak miłość". Zdradzamy szczegóły.

Ojciec Mateusz: Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego

"Ojciec Mateusz" jest emitowany w Telewizji Polskiej od lat. Serial przedstawia losy sympatycznego proboszcza z Sandomierza. Ma on nietypowe zainteresowania, bo po godzinach rozwiązuje zagadki kryminalne i tym samym wspiera miejscową policję. Do tej pory główną rolę grał Artur Żmijewski. "Świat seriali" donosi jednak, że jego czas w "Ojcu Mateuszu" dobiega końca. Ma go zastąpić Mikołaj Roznerski

Zagłosuj

Uważasz, że Mikołaj Roznerski poradzi sobie w nowej roli?

Liczba głosów:

Zobacz także: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie? Aktor pokazał zdjęcie z kościoła

Jak zostanie to rozegrane w serialu? Ksiądz Mateusz wyjedzie z Sandomierza na rekolekcje do Krakowa. Zastąpi go Walery Opłatek, którego zagra właśnie Roznerski. Co więcej, aktor pochwalił się nowym angażem na swoim profilu na Instagramie. Na zdjęciu pozuje w sutannie.

Nie jest jasne, czy postać Żmijewskiego już na zawsze zniknie z serialu. 

Mikołaj Roznerski w roli księdza w naszym serialu? Tak! Ale to wcale nie oznacza odejścia Artura Żmijewskiego, naszego Mateusza! Wszystko wyjaśni się w nowym sezonie - tłumaczą producenci serialu na instagramowym profilu "Ojca Mateusza".

Fani "Ojca Mateusza" już teraz zastanawiają się, czy nowy proboszcz będzie rozwiązywał problemy mieszkańców Sandomierza. Dowiemy się w najnowszych odcinkach.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1483: Wściekła Kinga zacznie grozić Pawłowi

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO