Zamknij

"Ojciec Mateusz": Telewizja Polska zmieniła dzień emisji popularnego serialu

03.02.2021 10:20
Artur Żmijewski
fot. Mieczysław Włodarski/REPORTER/EAST NEWS

"Ojciec Mateusz" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Okazuje się, że stacja ostatnio zmieniła datę emisji produkcji. Kiedy będzie można oglądać "Ojca Mateusza"?

Telewizja Polska zmieniła dzień emisji popularnego serialu "Ojciec Mateusz". To zdecydowanie ważna informacja dla fanów produkcji, która jest emitowana na antenie TVP 1 od 2008 roku. W jakich dniach będzie można oglądać najnowsze epizody? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Ile zbrodni popełniono w "Ojcu Mateuszu"? Pojawiły się statystyki

"Ojciec Mateusz": Telewizja Polska zmieniła dzień emisji popularnego serialu

"Ojciec Mateusz" to kryminalna produkcja Telewizji Polskiej, która przedstawia losy księdza z Sandomierza. Nie jest on zwykłym kapłanem, bo pomaga rozwiązać policji wszelkiego rodzaju zagadki kryminalne. Ten format cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów, bo TVP już teraz zapowiada, że powstanie 25. sezon "Ojca Mateusza", który będzie miał premierę wiosną 2021 roku. 

Jak podaje portal Telemagazyn.pl - ulega zmianie data emisji serialu. TVP nie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na ten krok, jednak "Ojca Mateusza" nie zobaczymy już czwartek. Kiedy zatem będzie można śledzić losy wyjątkowego księdza? Zdradzamy poniżej. 

"Ojciec Mateusz": Kiedy oglądać nowe odcinki?

"Ojciec Mateusz" zostanie wyemitowany w piątki. Oznacza to, że nowy odcinek "Ojca Mateusza" będzie miał premierę w piątek, 5 lutego 2021 roku o godzinie 21.00 na antenie TVP1

Zobacz także:  Ryszard Kotys nie żyje. Oto kultowe cytaty "Paździocha" ze "Świata według Kiepskich" [LISTA]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl