Zamknij

"Ojciec Mateusz" - odcinek 314 - STRESZCZENIE. Teściowa truje synową? [26.11]

25.11.2020 15:02
Kadr z serialu "Ojciec Mateusz"
fot. Wojciech OLSZANKA/East News

„Ojciec Mateusz” to niezwykle popularny serial Telewizji Publicznej z Arturem Żmijewskim w roli głównej. Produkcja od lat cieszy się ogromnym uznaniem. Sprawdziliśmy, co wydarzy się w najnowszym odcinku.

„Ojciec Mateusz” to polski serial kryminalny, bazujący na włoskim serialu „Don Matteo”. Produkcja przygląda się losom księdza Mateusza, który często i gęsto pomaga policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, do których dochodzi na terenie urokliwego Sandomierza.

Zobacz także

„Ojcec Mateusz” – odcinek 314 – streszczenie. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu TVP "Ojciec Mateusz"? Jaką sprawą zajmie się ksiądz w najbliższym tygodniu? Gdzie i kiedy obejrzeć nowy odcinek „Ojca Mateusza”? Sprawdziliśmy.

„Ojciec Mateusz” – odcinek 314 – STRESZCZENIE

Streszczenie 314. odcinka serialu „Ojciec Mateusz” prezentuje się następująco:

Właściciel rozległych winnic, znajdujących się w okolicach Sandomierza, Igor Wątróbski (gościnnie Cezary Żak) wraz z żoną Alicją (Michalina Sosna) wiodą błogie, radosne i pełne sukcesów życie. Ich spokój i szczęście zakłóca jednak zazdrosna matka mężczyzny, Genowefa (Anna Lutowska-Jaworska). Kiedy pewnego dnia Alicja traci przytomność i zostaje przewieziona do szpitala, lekarze odnajdują ślady podejrzanych, szkodliwych substancji w jej organizmie. Sprawa jest na tyle niezwykła, że wyniki badań trafiają w ręce policji, która zaczyna interesować się członkami rodziny Wątróbskich. 

Gdy trwa śledztwo, aspirant Dziubak sam boryka się ze skomplikowaną relację z matką, która nieoczekiwanie pojawiła się w Sandomierzu. Chcąc nie chcąc mężczyzna musi przedstawić matce kobietę, z którą się spotyka. Czy ekstrawagancka Karola (Maja Pankiewicz) przypadnie do gustu „mamusi”? To, jaki obrót nabierze relacja obu kobiet, w połączeniu z wynikami śledztwa w sprawie Wątróbskich, dobitnie pokaże, że nikt nie umie zaskoczyć człowieka, jak jego własna matka.

„Ojciec Mateusz” – gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu „Ojciec Mateusz” można oglądać co czwartek na antenie TVP1 o godzinie 20.55. Emisja najnowszego, zatytułowany „Śmierć na raty”, zaplanowana jest na czwartek 26 listopada. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Telenowele wszech czasów. 7 tytułów, które pokochali Polacy [LISTA].

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl/mat. prasowe TVP