Zamknij

Omar Sy podpisał wieloletni kontrakt z Netflixem. Zobaczymy go nie tylko w "Lupinie"

14.10.2021 14:38
Lupin
fot. Emmanuel Guimier/Netflix

Omar Sy, francuski aktor znany z serialu "Lupin", podpisał wieloletni kontrakt z Netflixem. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy go w nowych produkcjach. Co już wiadomo?

Omar Sy podpisał wieloletni kontrakt z Netflixem. Zobaczymy go nie tylko w "Lupinie". Omar Sy to francuski aktor, którego polscy widzowie kojarzą przede wszystkim z serialem "Lupin" i filmem "Nietykalni". Sy podpisał kontrakt z platformą Netflix. Oznacza, że to bibliotekę Netflixa zasili więcej produkcji z jego udziałem. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz także:  Netflix przypomina swoje największe hity w każdym gatunku. Widzieliście już wszystkie? [LISTA]

Omar Sy podpisał wieloletni kontrakt z Netflixem. Zobaczymy go nie tylko w "Lupinie"

Omar Sy podpisał kontrakt z Netflixem. W najbliższych latach biblioteka Netflixa będzie regularnie zasilana filmami z udziałem aktora. Przypominamy, że francuski aktor zagrał główną rolę w jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa o tytule "Lupin". Jak podaje Telemagazyn.pl - w ciągu pierwszych 28 dni od premiery, "Lupina" zobaczyło 76 milionów użytkowników. Jest to opowieść o losach Assane'a Diopa. Gdy był nastolatkiem zmarł jego ojciec, który do tego został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Chłopak postanawia go pomścić 25 lat później.

Na ten moment nie jest pewne, jak dokładnie będzie wyglądała współpraca Netflixa z francuskim aktorem. Nie podano również szczegółów dotyczących kolejnych seriali lub filmów z jego udziałem. Na szczegóły przyjdzie zatem poczekać.

"Lupin": gdzie zobaczyć francuski serial?

Serial "Lupin" jest dostępny na platformie Netflix. Dostęp do biblioteki Netflixa jest płatny.

Zobacz także:  "Ty", sezon 4: kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarty sezon na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl