Zamknij

"Opowieść podręcznej 4" już na HBO GO! Ile odcinków zobaczymy w dniu premiery? Kiedy emisja w TV?

29.04.2021 10:59
Opowieść podręcznej 4 na HBO GO
fot. materiały prasowe HBO

"Opowieść podręcznej" powraca z 4. sezonem! Od 29 kwietnia 2021 na HBO GO będzie można obejrzeć nie jeden, lecz kilka premierowych odcinków. Kiedy pierwszy z nich trafi na antenę HBO?

"Opowieść podręcznej 4" trafiła na HBO GO. Jeśli nie możecie jeszcze włączyć serialu, nie martwcie się. Zapytaliśmy HBO Polska, od której będzie on dostępny w serwisie. Co istotne, będzie to nie tylko pierwszy odcinek 4. sezonu "Opowieści podręcznej". Platforma HBO GO przygotowała niespodziankę dla fanów produkcji.

"Opowieść podręcznej 4" już na HBO GO! Ile odcinków zobaczymy w dniu premiery?

Premiera 4. sezonu "Opowieści podręcznej" na HBO GO została zaplanowana na 29 kwietnia 2021. Jak poinformowała nas przedstawicielka HBO Polska, pierwsze odcinki nowego sezonu pojawią się w serwisie ok. godziny 12:00. Ile ich będzie? Jak wynika z informacji dostępnych w serwisie HBO GO, od 29 kwietnia dostępne będą aż trzy premierowe odcinki "Opowieści podręcznej 4". Kolejny, czwarty odcinek, trafi na platformę streamingową 6 maja. Łącznie będzie ich dziesięć, a ostatni będziemy mogli zobaczyć 16 czerwca.

"Opowieść podręcznej" na HBO: Kiedy premiera 4. sezonu?

Jeśli chodzi o emisję telewizyjną w  HBO, HBO 2 i HBO 3, nowe odcinki "Opowieści podręcznej" będą pojawiały się pojedynczo. Pierwszy z nich zostanie wyemitowany na HBO 30 kwietnia o godzinie 20:10. Na HBO 3 ten sam odcinek zobaczymy 30 kwietnia o godzinie 22:25, a na HBO 2 - 1 maja o godzinie 23:00.

"Opowieść podręcznej" - O czym jest 4. sezon?

W 4. sezonie "Opowieści podręcznej" June (Elisabeth Moss) staje na czele rebeliantów, którzy wzniecają rewolucję w Gileadzie. Jej dążenie do zemsty i wymierzenia sprawiedliwości niesie ze sobą olbrzymie ryzyko, które odbije się nie tylko na niej, ale i na relacjach z tymi, których kocha najbardziej.

Obok nagrodzonej Złotym Globem Elisabeth Moss, w 4. sezonie "Opowieści podręcznej" powrócą: Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford oraz Sam Jaeger.